Výstavba

Ako urobiť drovnik pre skladovanie palivového dreva

Takmer každý dedinčan čelil problému skladovania dreva zberaného na zimu. Rovnaká otázka niekedy ovplyvňuje obyvateľov letného obdobia, ktorí sa chcú ohrievať pri krbe v chladných večerných hodinách. Aby domy vždy mali suché palivové drevo, musia vybaviť optimálne skladovacie miesto. Teraz sa pozrieme na to, ako vybudovať drevený dom pre dávanie vlastnými rukami, aby bolo nielen pohodlné, ale aj krásne.

Základné požiadavky pre drevára

Ako vybudovať drevorubača v zhone

V niektorých situáciách na dachu jednoducho nie je čas na vybudovanie normálneho drovníka. Ak potrebujete dočasný prístrešok na zimu, potom budú slúžiť na drevo, alebo skôr nerezané guľaté drevo. Z blokov škváry sa odkryjú rekvizity, umiestnia sa na vrchné dlhé preklady dreva a potom sa uložia záznamy o metroch. Zhora je palivové drevo pokryté listami bridlice alebo cínu.

Dočasne, kráľovstvo, prázdna miestnosť, akýkoľvek plot pre vták so strechou môže byť prispôsobený na palivové drevo. Rýchlo postaviť drevený blatník sa ukáže z skladových paliet. Stačí stačiť ich skokom s prepojkami, aby ste vytvorili veľkú krabicu a položili strechu z bridlicového listu na vrch.

Nezáleží na tom, čo sa v krajine zostaví. Hlavnou vecou je, že poskytuje vysoko kvalitné zachovanie dreva.