Recepty

Sladké čerešňové múčniky a želé

Sladké cherry confiture je ideálny produkt na konzervovanie na zimu. To je skvelá šanca na udržanie kúska leta, ktoré si môžete vychutnať počas chladnej sezóny. Tiež z ovocia sladkej čerešiny dostať dobré želé a marmelády. Ak chcete zmeniť chuť týchto lahôdok, môžete použiť ďalšie bobule alebo ovocie.

Domáce confiture, želé a marmeláda z čerešní sú vynikajúce dezerty, s ktorými môžete potešiť svojich priateľov a rodinu.

Tajomstvo z výroby sladkého čerešňového cukríka na zimu

Konzistencia konfitácií má určitú podobnosť s želé a džemom: sú pomerne tekuté, kvôli čomu môžu mazať koláče, pridávať ich do jogurtu alebo kefíru. Súčasne však majú pomerne vysoký stupeň hustoty. Môžete rozmaznať chlieb s mäsom, a je tiež vhodné pre nich naplniť koláče a iné pečivo.

Príprava tohto produktu nevyžaduje veľa skúseností a starostlivosti. Musíte vedieť niekoľko vecí, aby ste to úspešne dokázali.

Na prípravu tejto pochúťky je potrebné vybrať zrelé a mäsité ovocie. Rozmanitosť bobúľ môže byť ľubovoľná. Žlté cherry sweetmeat je veľmi obľúbené.

záver

Marmeláda, želé a sladké čerešňové múčniky sú lahodné dezerty, ktoré sa dajú okamžite a zimne využiť. Pridaním týchto sladkostí rôzne ovocie a bobule diverzifikujú svoju chuť. Také lahôdky určite poteší človeka v chladnej sezóne, pripomínajúc si leto.