Hospodárstvo

Vedenie a chov kravy doma

Niekto pod vplyvom propagandy "ekologických produktov", niekto z potreby, niekto len zo zvedavosti, ale dnes mnoho ľudí, dokonca aj občanov, premýšľa o chovných kačiacich doma. Hlavnými argumentmi pre obyvateľov obcí je malá veľkosť a nepríjemnosť propagovaných prepelíc. Ale je to tak? Mal by byť bližší pohľad.

Chovná prepelica doma pre začiatočníkov

Ak už na farme nedošlo k prepeliciam, možno nebudete musieť začať od niekoľkých stoviek koníkov naraz. Napriek tomu, že prepelice nie sú tak odlišné od obyčajných kurčiat, majú však určité zvláštnosti, prinajmenšom preto, že hlavné kŕdeľ je potrebné aktualizovať už vo veku 8 mesiacov, kým nosnice sa držia až na jeden rok. Aj pre kurčatá je veľmi žiadúca chôdza, prepelica môže žiť v klietke.

Záleží tiež na tom, kde sa budú uchovávať prepelice. Chodba s rodinným domom a bytom v mestskom dome nie je tá istá vec.

Keďže výraz "domáce podmienky" zvyčajne znamená len udržiavanie prepelíc v byte, táto možnosť by sa mala zvážiť predovšetkým.

Obsah prepelíc doma

Ak chcete získať prepelice v apartmáne, musíte brať do úvahy nielen oblasť, ktorá bude musieť byť pridelená vtákom, ale aj reakciu susedov.

Najprv sa musíte rozhodnúť o požadovanom počte prepelíc. Ak potrebujete všetky vajíčka 5 až 6 pre vajcia, je to celkom vhodné pre veľkú klietku papagájov. Hlavná vec: bunka by mala byť nízka a má veľkú spodnú oblasť. Oblasť 0,5 x 0,7 m je celkom vhodná. Môžete vyzdvihnúť alebo vytvoriť klietku vhodnejšiu na zachovanie prepelíc.

Zo všetkého vyššie uvedeného môžeme konštatovať, že priame šľachtenie a držanie prepelíc doma nevyžaduje nadľudské úsilie a hlavné investície sa budú musieť robiť nie v kŕmnych mini-farmách, ale v infraštruktúre.

Pozrite si video: Porsche 911 Targa4 997 4x4 test - (Júl 2020).

Загрузка...