Záhradníctvo

Victoria Pepper

Naša domáca ponuka predstavila záhradníkov s pomerne málo úspešných odrôd, ktoré sa vyznačujú vynikajúcou chuťou a bohatou úrodou. Ale aj medzi nimi existujú odrody, o ktoré sa už roky starajú najmä pestovatelia našej krajiny. Medzi takýchto absolútnych vodcov patrí odroda Victoria sweet pepper.

img "alt =" Victoria "src =" perec-viktoriya.jpg "style =" šírka: 510px; výška: 650px; "/>

Charakteristická odroda

Zariadenia odrody Victoria majú kompaktné polopriebežné shtambove kríky s maximálnou výškou 60 cm, ktoré sú ideálne na pestovanie v malých skleníkoch a filmových lôžkach.

Po 8-10 týždňoch od výskytu prvých výhonov pripravené sadenice môžu byť vysadené na trvalom mieste. Toto obdobie zvyčajne spadá na máj - začiatok júna. Victoria dokonale bude vhodná ako pre skleníky, tak pre otvorené terény. Zároveň sa môže dokonale prispôsobiť ľubovoľným, aj najťažším pôdam.

Je to dôležité! Napriek skutočnosti, že Victoria Pepper je odolný proti chladu, pri pristávaní na otvorenom teréne stojí za to čakať na dokončenie mrazov.

Rastliny by nemali byť vysádzané viac ako každých 50 cm. Victoria má ďalšiu vlastnosť: jeho rastliny potrebujú odstrániť všetky bočné výhonky a listy pred prvou vidličkou kufra. Ak sa to nepodarí, začne sa krík silne rozvetvovať a namiesto ovocia vybudovať zelenú hmotu.

Starostlivosť o rastliny Victoria by mala byť rovnaká ako pre akúkoľvek inú odrodu sladkej papriky, a to:

  • voda pravidelne;
  • pleťou;
  • k uvoľneniu;
  • oplodniť.

Plodina sa zberá od júla do septembra. Je však celkom dobre skladovaný a prepravovaný.

Každý rok, veľa záhradníkov a záhradníkov vybrať Victoria pre výsadbu na svojich stránkach, a to je možno najlepšia vizitka.

recenzia

Irina, 37 rokov, pán Strunino, kúpil som tieto semená na radu svojho blížneho. Semená vysadené vo februári a takmer všetci prišli. Keďže ostatné papriky obsadili celý skleník, Victoria zasadila na obvyklú záhradnú posteľ. Myslel som, že úrodu by bola skromná, ale mýlil som sa. Plody dokonale zviazané. Neboli veľké, ale boli veľa. Chutia šťavnaté a mäsité. Uistite sa, že ste si kúpili tieto semená. Love, 32 rokov, mesto Kirov, sadze Victoria v skleníku s ostatnými paprikami. Kroviny sú stredne veľké, ale môžu byť veľmi rozvetvené. Je to vždy vynikajúce ovocie. Veľmi sa mi páči, že plody môžu byť dokonale uložené. Ich telo je dosť sladké a veľmi šťavnaté. Zoradiť odporučiť.

Pozrite si video: victoria texas pepper (Smieť 2020).

Загрузка...