Záhradníctvo

Pepper admirál Ushakov

Sladká bulharská korenie "admirál Ushakov" hrdo nesie meno veľkého ruského námorného veliteľa. Táto odroda je cenená svojou všestrannosťou, vysokým výťažkom, príjemnou chuťou, jemnou arómou a vysokým obsahom živín - vitamínov a minerálov.

img "Admirál Ushakov" "src =" f1-107.jpg "style =" šírka: 433px; výška: 650px; "/>

Stručný opis formulára

Pepper "admirál Ushakov" označuje hybridy strednej sezóny. Doba dozrievania ovocia je 112 až 130 dní. Kury strednej veľkosti, dosahujú výšku 80 cm. Peppercorns sú veľké, kubické, jasne červené farby. Hmotnosť zrelej zeleniny sa pohybuje od 230 do 300 gramov. Hrúbka stien mäsovej vrstvy ovocia je 7-8 mm. Vysoko výnosná odroda, ktorá si nevyžaduje vytvorenie špeciálnych podmienok pestovania a starostlivosti. Po zbere sú zelenina krásne skladované bez špeciálnych teplotných režimov. Hodnota zeleniny ako potravinového výrobku je skvelá. Papriky môžu byť zmrazené, nakladané, spotrebované surové, plnené.

Silné stránky papriky

Trieda "Admirál Ushakov" má v porovnaní s klasickými známkami niekoľko výhod:

  • univerzálnosť: je vhodná na pestovanie v otvorenom teréne a horúcom poli;
  • nenáročná: nevyžaduje vytvorenie osobitných podmienok pre kultiváciu;
  • vysoký výnos: až 8 kg na meter štvorcový;
  • odolnosť voči chorobám a škodcom;
  • dlhá doba skladovania bez špeciálnych podmienok;
  • bohatstvo vitamínov a cukrov.
Tip! Čerstvá konzumácia korenia má pre telo najväčší prínos. Zrelé plody obsahujú veľké množstvo vitamínov skupiny A, karoténu a cukrov.

Pri posudzovaní recenzií mnohí amatérskych záhradníkov v poslednej dobe čoraz väčšmi volili hybridné odrody. To nie je prekvapujúce. Hybridy dnes v žiadnom prípade nie sú nižšie ako už existujúce odrody. Jednoduchosť kultivácie, odolnosť voči teplotným extrémom a napadnutie škodcov dáva "admirálovi Ushakovovi" nepopierateľné výhody.

recenzia

Elena Viktorovna, 46 rokov, Perm Po dlhú dobu som experimentoval so semenami a odrodami sladkej papriky, kým som konečne získal admirál Ushakov hybrid. Spočiatku som bol fascinovaný názvom a vzorom na balení osiva. Keď som zasadil sadenice, bol som príjemne prekvapený, že sa z nejakého dôvodu nepotreboval "pretrepať". Kroviny rástli dobre, rýchlo, neublížili. V polovici leta sa admirál potešil veľmi svetlým a neuveriteľne chutným ovocím, ktoré vo veľkom počte viseli z malého veľkého kríka. Tiež som bol spokojný s tým, že nakrájaná zelenina je dlhodobo skladovaná a nestráca sa ani pri skladovaní v chladničke .. Grigory Vikentyevich, 64 rokov, Vitebsk, Bielorusko preto sa na mieste pýši miestom. Predtým pestovanie takejto milovanej zeleniny trvalo veľa času a úsilia. S príchodom hybridov sa všetko uľahčilo. Výnos je vysoký, chuť je vysoká a úspory a úsilie sa môžu vynaložiť na seba a vašu rodinu.