Záhradníctvo

Sejba semien uhorky pre sadenice v roku 2019

Ak chcete získať bohatú úrodu uhoriek na nasledujúci rok 2019, musíte sa o to postarať vopred. Aspoň záhradníci začnú pracovať na príprave na jeseň. Na jar a pôda bude pripravená na výsadbu a semená budú správne vybraté. Nie všetci používajú zakúpený materiál a pokúšajú sa obstarávať osivo sami. Poďme sa rozprávať o tom, čo robiť, aby sme získali bohatú úrody uhoriek v roku 2019. Špecifický systém práce a komplexnej starostlivosti zabráni zlyhaniu.

Prípravné práce

Ak chcete zasiať uhorky alebo pestovať sadenice z nich v roku 2019, je potrebné vykonať prípravné práce v záhrade v predvečer tohto jesene. Faktom je, že uhorka je v zúfalej potrebe úrodnosti pôdy, reaguje na výrobu hnojív oboch typov:

  • organické;
  • minerál.

Aké sú prípravné práce? Spravidla vykopávajú záhradu, pridávajú akékoľvek hnojivá a nechávajú ich na zimu. Rovnaká práca sa vykonáva v skleníkoch. Filmové prístrešky na zimné čistoty.

Uhorky sú našou najobľúbenejšou zeleninou na stole. Starostlivosť o sadenice umožní v roku 2019 rásť nový bohatý úrodu. Môžete si kúpiť niekoľko odrôd a hybridov semien naraz, sú dokonale spolu.

Hovorí sa, že jar a leto 2019 budú teplé. To je dobré, pretože potom bude záležitosť záhradníkov menej.

Pozrite si video: Lignohumat a paradajky (Jún 2020).

Загрузка...