Nástroje a vybavenie

Herz snehové frézy

Ak čistenie snehu trvá veľa času a úsilia, je na čase dostať moderný, vysoko výkonný snímač snehu. Výkonný stroj dokáže rýchlo a ľahko zvládnuť aj najväčšie snežné čiapky. Pre každého potenciálneho kupujúceho ponúka trh so záhradným zariadením obrovský sortiment zariadení a je veľmi ťažké vybrať si "niečí" stroj na odstraňovanie snehu. Stovky rôznych značiek a tisíce modelov zamieňajú spotrebiteľa.

Dnes ponúkame stretnutie len s jednou známym a široko vyhľadávaným rakúskym značkou Herz. Snehové frézy Herz sa líšia spoľahlivosťou, trvanlivosťou, vysokou účinnosťou. Snáď informácie o niektorých modeloch tejto značky, ktoré ponúkajú, pomôžu spotrebiteľovi urobiť správnu voľbu.

Najsilnejší snehový pluh Herz je SB 15 EGS. Kolesová jednotka je vybavená motorom s výkonom 15 koní. Zachytáva pás snehu o šírke 108 cm a výške 51 cm. Hmotnosť takého stroja je 160 kg. Tieto vysokovýkonné zariadenia sa používajú hlavne na čistenie priemyselných priestorov. V každodennom živote sa takýto obor nebude nikde obracať.

Je to dôležité! Náklady na najsilnejší Herz SB 15 EGS sneh pluh je 80 tisíc rubľov.

záver

Herz nástroje a zariadenia sú uznávané ako profesionálne, čo hovorí o svojej vysokej kvalite a spoľahlivosti. Preto sa spoločnosť nezapája do výroby nízkoenergetických zariadení. Pre domáce použitie bude optimálnym riešením v tomto prípade model Herz SB 7L, ktorý bez námahy veľmi rýchlo vyčistí aj najväčšie územie nádvorí. Silnejšie snehové frézy spravidla nakupujú firmy na optimalizáciu práce. Ich pevné rozmery a hmotnosť sťažujú ukladanie v domácnosti a nie každý musí "dovoliť" náklady na takéto inštalácie.

recenzia

Alina Vasilkova, 43 rokov, Petrohrad. Obrovský predmestský pozemok bol predtým ťažko udržiavaný v poriadku. Po ťažkých sneženiach zostala väčšina lodenice neprekonateľná až do konca zimy. Ale my sme dokázali vyriešiť problém čistenia snehu s pomocou snehového frézy Herz. Vozidlo, aj keď drahé, je veľmi výhodné. Doslova škriabala sneh a pohybuje sa dopredu. Osobitná fyzická sila na prácu s touto technikou nie je potrebná, takže pri absencii môjho manžela som sám územie očistil. Prítomnosť kľúča mi umožňuje bez problémov spustiť inštaláciu. Alexander Mironov, 52, Jekaterinburg Pracujem vo veľkom podniku v meste Zavgar. Boli sme na súvahe už mnoho rokov tento stroj. Každoročne používame najzávažnejšie mrazy a sneženie. Pravidelne si vyžadujú drobné opravy a údržbu. Vo všeobecnosti neexistujú žiadne sťažnosti týkajúce sa tejto techniky, funguje to jasne.