Záhradníctvo

Tomato Zimarevsky gigant: recenzie, fotky, výnos

Tomato Zimarevsky obor - veľkoplodé odrody sibírskych výberov. Paradajky sú prispôsobené podmienkam za studena a majú výrazné kolísanie teploty. Vysoká rastlina potrebuje osobitnú starostlivosť. Paradajky sú napojené, kŕmené, viazané na podporu.

Botanický popis

Popis odrody paradajok Zimarevský obor:

  • stredná splatnosť;
  • výška do 2 m;
  • ploché ovocie;
  • v kefách zreje 5-6 paradajok;
  • priemerná hmotnosť 300 g, maximálne - 600 g;
  • stabilný výťažok.

Semená predáva spoločnosť Siberian Garden. Odroda má stabilnú plodnosť bez ohľadu na klimatické podmienky. Na fotografii, recenzie a výnosy paradajka Zimarevský obor vhodný pre skleník.

Od 1 štvorca. m zhromaždiť asi 10 kg ovocia. S pravidelnou starostlivosťou sa výnos zvýšil na 15 kg. Ovocie sa používa čerstvé, spracované na cestoviny, džús, adjika a iné domáce prípravky.

Rajčiaky sa zberajú v štádiu technickej zrelosti a uchovávajú sa pri izbovej teplote. Vzhľadom na veľkú veľkosť a šťavnatú buničinu je doba použiteľnosti ovocia obmedzená.

Vysádzanie semien

Paradajky Zimarevsky obrie pestované sadenice. Semená sú umiestnené v nádobách naplnených pôdou. Klíčenie semien sa vyskytuje pri určitej mikroklíme. Silnejšie rastliny sa prenesú do záhrady.

Prípravná fáza

Na vykládku semien rajčiakov pripravený substrát. Získate tak, že zmiešate rovnaké množstvo záhradnej pôdy a kompostu. Použitie hotovej pôdnej zmesi určenej na pestovanie rajčiakov je povolené.