Záhradníctvo

Zelené odrody korenia

Ak chcete vybrať správnu semená korenia pre vašu záhradu, musíte brať do úvahy množstvo faktorov. Rastové podmienky zohrávajú veľkú úlohu. Výnos rastlín priamo závisí od nich. Stojí za pozornosť načasovanie dozrievania korenia. Všetky ovocie majú svoj účel. Niektorí záhradníci sa riadia vzhľadom zeleniny. Môžu mať rôzne odtiene. Ďalej bude biele korenie považované za názvy odrôd a podmienky pestovania.

Prečo stojí za zváženie doby dozrievania korenia

Vlastnosti moderných hybridov umožňujú získať bohaté plodiny aj v oblastiach stredného pásu. Aby rastliny úspešne priniesli ovocie, musíte vyzdvihnúť semená s dobou dozrievania, ktorá je vhodná pre miestne podmienky.

  1. V severných regiónoch je lepšie odobrať odrody skorých paprík. Majú čas vyradiť aj v krátkom lete.
  2. Pre južné oblasti vhodné odrody so stredným a neskorým dozrievaním. Rastliny prinášajú ovocie počas dlhého časového obdobia.

Pestovanie sadenice korenia doma je pomerne zložitý proces, ale s náležitou starostlivosťou, tento prístup prinesie bohatú úrodu. Budete potrebovať pripraviť vhodný kontajner na sadenice, postarať sa o výživu pôdy.

Niektoré prípravky sa vyžadujú pre semená papriky. Pred vysadením sú dezinfikované a tvrdené. Keď sa objavia výstrely, musíte monitorovať dostatočné svetlo a vlhkosť pôdy. Pôda pre papriky sa musí pravidelne kŕmiť.

Po vysadení sú výhonky hojne napojené a pokryté ochranným agrofibrom. Zabráni vysušovaniu a udržiavaniu optimálnej mikroklímy.

Je to dôležité! Na zvýšenie objemu plodiny sa odporúča vysadiť bulharskú papriku sadením.

Variety bieleho korenia: Stručný prehľad

Nasledujú odrody a hybridy korenia, ktoré majú bielu farbu kože.

Biely zvonček

Загрузка...