Záhradníctvo

Tomato Leopold: recenzie, fotografie, výnos

Po dobu 20 rokov boli záhradníci spokojní s ich plodnými kefami s pestrými červenými ovocnými listami Leopoldových rajčiakov. Tento hybrid je zhovievavý aj pre začiatočníkov v poľnohospodárstve, ako kuriózna mačka z karikatúry: rastlina má takmer dokonalé genetické údaje. Kríky týchto paradajok sú nenáročné, odolné voči zmenám počasia, vysoko výnosné a plody sú krásne a chutné.

Letní obyvatelia v recenziách zdieľajú úžasné dojmy z týchto rastlín. Stane sa, že po týždni neprítomnosti vstúpia do skleníka a tam v slnečných lúčoch júlového slnka visí šarlátové ovocie na kerách rajčiakov, ako sú zázračné lampy.

Trvalý zázračný zázrak - paradajka Leopold bola vytvorená ruskou výberovou spoločnosťou Gavrish a zapísaná v registri v roku 1998. Je určený pre tretiu svetelnú zónu, aj keď milovníci pestujú tieto paradajky v oblastiach s nižšou intenzitou slnečného žiarenia.

recenzia

Alla K., 55 rokov, oblasť Nižný Novgorod Moji rodičia začali vysádzať rajčiaky Leopolda už dávno a po nich sme na našej dachi. Hybridný je naozaj najlepší výnos. Paradajky sú chutné v lete aj v konzervách. Topy musia byť roztrhané, aby sa dozrievali dohromady. Viktoria A., 32, Syzran V skleníku sú Leopoldove rajčiaky skoré, produktívne. Nezabudnite uviesť minerálny komplex. Plody ako vysokokvalitná a dobre znášaná doprava. Veľké paradajky! Radím všetkým .. Anatolij Nikolajevič, 69 rokov, lipetskský región S raňajkami Leopold, sme spolu desať rokov. Je škoda, že hybrid, neustále musí hľadať semená každú jar. Najprv ich pestujeme pod netkaným krytom, potom odstráňte plátno. Pasynkuyu dozrieť rýchlejšie.