Záhradníctvo

Cibuľa Sensui: popis odrody + recenzie

Cibuľa Senshui - ranný zrelý hybrid zimnej cibule. Je populárny v mnohých regiónoch Ruska a Bieloruska. Má svoje vlastné kultivácie, ktoré je potrebné prehodnotiť predtým, ako sa vysadí do krajiny.

História chovných odrôd

Hybridná zimná cibuľa chovaných japonskými chovateľmi v 70. rokoch minulého storočia. Vedci sa postarali o vytvorenie odrôd cibule s kvalitatívnymi charakteristikami.

recenzia

Perevalova Tamara Petrovna, 47 rokov, Novorossiysk Po dlhú dobu som so mnou a manželom vyrastal na Senshui na obchodné účely. Ihneď si všimnem, že táto cibuľa s výbornou chuťou, vypredaná bez zvyškov. Pretože ani nevyžaduje veľké priestory na uskladnenie. Pri pestovaní nutne vykonávať všetky opatrenia na prevenciu chorôb a škodcov. Zimné cibule priťahujú mnohých parazitov, ktorí chcú sláviť na raných plodinách. Zvyšok je úplne nenáročná odroda, ktorá si nevyžaduje neustálu pozornosť Sklyarov Victor Stepanovich, 55 rokov, AstrakhanV našej rodine miluje cibuľový hybrid Senshui. Pestujeme dosť, ale až do januára dosť. Ako chuť a vôňa hláv. Aj deti si užiavajú čerstvú cibuľu, ktorá nie je veľmi horká. Polica je nižšia ako jarná, ale odrodové vlastnosti sú lepšie. Na jar zasieňme okrúhlice okolo hrebeňov, na jeseň striedame cibuľové výsadby s mrkvovými plodinami. Cibuľa letí veľmi zmenšuje.

Pozrite si video: Jazdenka Škoda Yeti 2009 - 2017 - (Júl 2020).

Загрузка...