Záhradníctvo

Pepper admirál Nakhimov

Pre milovníkov kultivácie sladkého bulharského korenia je ideálna odroda "admirál Nakhimov". Táto odroda je univerzálna. Môže sa pestovať ako v skleníku, tak na bežnej posteli na otvorenom teréne. Vďaka svojej všestrannosti je tento typ, ktorý sa posudzuje podľa recenzií, veľmi žiadaný medzi záhradkármi.

Popis odrody

Pepper "admirál Nakhimov" označuje kategóriu stredných sezónnych hybridov. Doba splatnosti sa pohybuje od 110 do 120 dní. Priemerné kury, do výšky 90 cm.

Fotografia ukazuje, že plody admirála Nakhimova korenia sú veľké, zaoblené, s hmotnosťou 350 gramov.

img "Admirál Nakhimov" "src =" / wp-content / uploads / userfiles / 334_1.jpg ">

Farba zrelej papriky je jasne červená. Hrúbka steny je 8-9 mm, čo umožňuje používanie zeleniny nielen na výrobu šalátov a konzervovanie, ale aj na vypchávanie.

Pozitívne hybridné vlastnosti

Z pozitívnych vlastností hybridnej odrody treba poznamenať:

  1. Odolnosť voči mozaiky tabaku a vírusom vší.
  2. Vysoký obsah cukru v ovocí a vitamínoch, ktorý má pozitívny vplyv na chuť.
  3. Trvanie skladovania.
Tip! "Admirál Nakhimov" okrem čerstvej spotreby, konzervy a plnky môžu byť zmrazené.

Zeleniny s touto metódou skladovania nestratia svoju chuť a prospešné vlastnosti.

Pepper "admirál Nakhimov" - dokonalé riešenie pre tých, ktorí sa venujú pestovaniu zeleniny v klimatických zónach, nevhodné na pestovanie pôdy a kultiváciu sladkej bulharskej papriky. Odroda je skutočným nálezom pre milovníkov vypečenej papriky a domáceho konzervovaného jedla.

recenzia

Inga Veniaminovna, 58 rokov stará bulharská paprika Samara bola dlho vysadená. V tomto roku som sa rozhodol vysadiť sadenice na otvorenom teréne. Soused v krajine radil hybridný "admirál Nakhimov". Snažil som sa. Veľmi sa mi to páčilo. Všetky korenie sú ako na obrázku so semenami: jasné, rovnakého guľatého tvaru. Chuť - sladká, šťavnatá. Ideálny na vypchávanie, Olga, 37 rokov, petrohradské hybridné odrody pestované na 3 roky. V kultivácii, v odolnosti voči chorobám, ma dobyli jednoducho a nenáročne. V chuti, hybridy nie sú nižšie ako klasické odrody. Zeleninové šaláty sú šťavnaté, svieže, sladké. Výrazná aróma korenia dáva každému pokrmu chuť a prináša do neho rafinované tóny sofistikovanosti Marina, 26 rokov, Moskva Odrôd admirála Nakhimova pepra sa zamilovali do vzhľadu a jedinečnej chuti. Rád by som variť rôzne jedlá z nej. S ním môžem dať voľnú ruku mojej fantázii a premeniť obyčajnú večeru na slávnostnú udalosť. Plnené peppercorns sú len lahodné.