Záhradníctvo

Uhorka Murashka

Cucumber odroda Murashka je skorý zrelý hybrid, ktorý nevyžaduje opeľovanie. Vhodné na pestovanie skleníkov a poskytuje vynikajúce výsledky na otvorenom poli. Skúsení záhradníci zaznamenali vysoký stabilný výnos, absolútnu nepríjemnosť horkosti a trvanlivosť čerstvého nezriedeného uhorka.

Vlastnosti odrody

img ">

Varovanie! Veľkou výhodou tejto odrody uhorky je možnosť pestovania nielen v krajine na veľkých plochách, ale aj doma na parapete a balkóne.

Na predaj v Rusku sa odroda vrátila v roku 2003 a hneď získala srdcia milovníkov krehkých uhoriek. Okrem Ruska sa na území Ukrajiny a Moldavska pozorujú fotografie spokojných záhradníkov s ich úrodou. Ovocie sa objavuje už po 35-40 dňoch od prvých výhonkov bez toho, aby sa vyžadovalo opelenie, a preto sa v jarných vyhrievaných skleníkoch pestuje odroda uhoriek Murašku. Rastlina je neurčitá, rastie stredne veľká, s malým počtom vetví, ktoré sú naopak determinantné, s prevahou ženských kvetov.

recenzia

Raisa, 54 rokov, Saratov, každý rok som pestoval uhorky Murašku a nikdy ma nezabila. Zber je vždy vysoký, jeme a zatvárame zimu. Dĺžka len vchádza do pohára, ukazuje sa chrumkavé a veľmi chutné Nikolai, 47, KurskOgurtsy Muraška poteší svojím vkusom, v lete pečieme šaláty každý deň, bez horkosti, pokožka nie je ťažká. Nevyžadujú špeciálnu prácu na pestovanie, ale žatvu žertujeme až do jesene a sú veľmi spokojní.

Pozrite si video: KOČKY VS OKURKY! (Smieť 2019).