Záhradníctvo

Bean Laura

Laura je rozmanitosť raných zrelých bôbov so špargľou, s vysokým výnosom a vynikajúcou chuťou. Po vysadení takých druhov strukovín vo vašej záhrade dostanete vynikajúci výsledok vo forme jemného a cukrového ovocia, ktoré doplní vaše jedlá po celý rok.

Vlastnosti odrody

Asparágová fazuľa Laura je včasná zrelá odroda odolná voči chorobám. Nebojí sa takých infekcií, ako je antraknóza a bakterióza. Výrazným znakom tejto odrody je vysoký výnos, počas obdobia zrenia rastlina dáva 1,5 až 2 kg hotových výrobkov od 1 m2., ktorý je vhodný na konzumáciu po tepelnom ošetrení, konzerváciu a mrazenie na zimu. Rastlina je fazuľa vo forme púšte, kompaktnej veľkosti, jej výška nepresahuje 35-45 cm, od okamihu vzniku až po vegetatívnu zrelosť tejto odrody prejde 50-60 dní. Je výhodné zberať, pretože fazuľky Laura dozrievajú takmer súčasne, obdobie všeobecnej úrody trvá až dva týždne. Dosky sú získané rovnomerne žlto sfarbené, majú tvar valca, dlhé 9-12 cm, priemer 1,5-2 cm, nemajú vláknitú vrstvu a pergamenovú vrstvu.

recenzia

Alexander, 56-ročný, Rostov Pred niekoľkými rokmi susedný krajinský dom odporučil rôzne fazuľové špargle Laura a povedal, že by som jedol a pamätám si s lživým slovom. Ale je to tak! Teraz každoročne som to len zasadil a spomenul na to vždy. Veľmi dobre je dobrá. Skvelá úrodu z malej plochy a chuť je úžasná. Ženích borsch kuchári, takže vnuci požiadať o doplnky. A ako sa zachováme na zimu, tak celú rodinu, aby tam bolo viac, aby každý mal dostatok tohto chutného jedla. Teraz vám odporúčam, aby ste odporučili tento druh fazule, aby sa tiež neskôr spomenuli na mňa s lačným slovom! Inna, 34, Samara nie je veľmi skúsený záhradník. Ale tento druh fazule Laura ma práve udrel s výnosom! Varela som fazuľa a dusila a pridala som rôzne šaláty. Chuť je jednoducho vynikajúca. Ona zaobchádzala so všetkými svojimi priateľmi, dokonca uzavrela niekoľko plechoviek na zimu. Keď sa ma pýtajú, či teraz rozmnožím túto odrodu v menších množstvách, odpoviem s úplnou istotou, že nie! Musí byť veľa takého dobra! Fazuľa Laura je chutná a zdravá a ak viete, že ste si ju rozrástla sama, bez chemických látok, potom dvakrát príjemne jesť! Stanislav, 29, Cherson sa zaoberá podnikaním. Prenajal som veľa pozemkov. Sójové bôby odrody Laura dlhé. Dáva vysoký výnos. Nie je chorý, neviažu sa a dopyt po ňom nikdy nezmizne. Sen pre agronóma. Má výborné vlastnosti pre skladovanie a prepravu, a to aj na dlhé vzdialenosti. Nikdy sa nebojím, že nemôžem predať. Ponecháva rýchlo a medzi kupujúcimi nedochádza k narušeniu. Urobte veľké objednávky na ďalší rok vopred. Radím všetkým!

Pozrite si video: Green Bean Casserole Recipe - Laura Vitale - Laura in the Kitchen Episode 666 (Júl 2020).

Загрузка...