Záhradníctvo

Pepper Bukurešť

Pepper odrody Bukurešť prekvapenie záhradníci neobvyklé farby plodov, ktoré sú v technickej zrelosti majú fialovú farbu. Originálne sfarbenie papriky Bukurešť diverzifikuje farebnú paletu pripravených riadov. Čo je nie len esteticky príjemné, ale aj užitočné. Sladké papriky obsahujú stopové prvky a vitamíny, ktoré sú pre naše telo nevyhnutné. Moderný muž má ťažké útočiť na nespavosť, depresiu, stres. Pravidelne jesť sladkú papriku, môžete výrazne zlepšiť svoj duševný a fyzický stav. Nižšie je fotka kultúry:

img ">

Popis odrody

Pepper Bukurešť je vhodný na pestovanie na parapete alebo na balkóne mestského bytu. Ako hrniec rastlín rastie až na 50 cm, skôr kompaktné, polopriepustné, stredne veľké. Ak chcete vytvoriť krík, stačí odstrániť bočné listy a výhonky pred prvým rozvetvením. V apartmáne vyberte okno, v ktorom zariadenie získa maximálne množstvo svetla. V opačnom prípade budete musieť použiť špeciálne lampy na osvetlenie, aby ste zabránili pádu pupenov a vaječníkov. Odroda Bukurešť môže byť pestovaná v skleníkoch a na otvorenom poli. Na slobodu rastie na 110 cm.

Semená na sadenice pre skleníky a pôdu sa pestujú vo februári. Ak plánujete pestovať množstvo okruhov v okruhu Bukurešti, potom je vhodný vždy. Môžete predĺžiť životnosť rastliny presunom zo záhrady do hrnca. Semená môžu byť zasadené do rašelinových tabliet, v hotovej pôde na sadenice alebo si môžete vyrobiť hlinené zmesi sami. Na tento účel premiešajte približne v rovnakých častiach rašelinu, humus, pôdu, piesok. Šíriť do kontajnerov, dobre studené, urobiť malé drážky 0,5 - 1 cm, dať semená tam, ľahko posypeme pôdy.

Je to dôležité! Na sadenice sa objavujú v zhode, a čo je najdôležitejšie, rýchlo, zabezpečte požadovanú teplotu + 25 + 28 stupňov.

Následné snímky sa zobrazia za 7 až 8 dní. V opačnom prípade môže proces trvať 2 až 3 týždne.

Po dobu 40 - 50 dní sa rastlina stáva dostatočne veľká. Je pripravený na transplantáciu na otvorenom pozemku alebo v skleníku začiatkom mája. Na pestovanie na balkóne budú potrebné hrnce s objemom 5 litrov.

recenzia

Natalia, 44, Cheboksary Nemám problém, ale chcem kopať do zeme. Rozhodla som sa, že na okne vyrastie sladké papriky. Výber padol na odrody v Bukurešti. Je malý a vhodný pre balkóny. Ako ma potešil! Ovocie neobvyklé pre farbu korenia - fialové. Samozrejme, že to trochu vzrástlo, ale jeho vlastné. Leonid, 58-ročný, Ivanovo Poprvé kúpil semená Bukurešti. Sadenice sa ukázali dobré, silné. Zasadené v skleníku. Samozrejme, papriky vyzerajú nezvyčajne kvôli fialovej farbe ovocia, zatiaľ čo je nezrelé. Ale moja rodina preferuje zrelé ovocie. Preto sme neodtrhli purpurový, čakali sme, aby sa zmenili na červenú. Odroda je skoré dozrievanie. Celkovo nie je zlé. Myslím, že budem viac pestovať.

Pozrite si video: Red Hot Chili Peppers - Bucharest, Romania, MULTICAM FULL SHOW (Február 2020).

Загрузка...