Záhradníctvo

Yin-Yang fazuľa

Čo len odroda farieb, ktorú v rastlinnom svete nevidíte. Takéto štýlové zrná bude pravdepodobne nenájdené. Čierna a biela kresba je veľmi podobná slávnemu symbolu kombinácie mužskej a ženskej energie yin-yang. Toto neobvyklé a užitočné jedlo môže zdobiť každú stôl.

img ">

Popis Yin-Yang

Yin-Yang fazuľa je typ rastliny Bush. Jedná sa o odrodovú zrnku, to znamená, že jedia fazuľa bez luska. Výška dospelého rastliny dosahuje 45 cm.

Varovanie! Pre svoju malú veľkosť je rastlina považovaná za vysoko výnosnú, pretože počas plodov je jednoducho pokrytá strukovinami.

Samozrejme, hlavnou črtou tejto odrody je nezvyčajná dvojtónová farba.

Pestovanie jín-jang fazuľa

pristávacia

Rovnako ako všetky strukoviny, semená tohto kukurice sú namočené pred výsadbou pred klíčením. Potom sú zasadené do jamky do hĺbky 7 cm, vzdialenosť medzi rastlinami je udržiavaná v rozmedzí 15 cm Pôda na výsadbu Yin-Yang musí byť ľahká a plodná. Posteľ je lepšie mať dobre osvetlené a chránené pred vetrom. Najlepšie prekurzory fazule sú kapusta, paradajky a zemiaky.

Je to dôležité! Neodkladajte príliš skoro. Mrazy môžu zničiť túto tepelne milujúcu rastlinu.

Najlepší čas na pestovanie bude koniec mája alebo začiatkom júna v závislosti od klimatických podmienok.

Recenzie Yin-Yang Bean

Natalya, 37 rokov, Cheboksary Keď som videl tieto krásne farebné fazuľky na balení osiva, kúpil som to bez váhania. Siatie, už som očakával, ako by som zaobchádzal so svojou domácnosťou s takým neobvyklým produktom. Všetky vysadené semená vystúpili. Malé kríky vzrástli. Nestaral som sa o nich zvlášť, väčšinou len zalievanie. Zber bol skromný, ale s nezvyčajnou farbou nezklamal. Takže som ešte dokázal prekvapiť svoje blízke. Evgeny, 46 rokov, Jekaterinburg, dlho som rád pestoval rôzne strukoviny. Vari z Yin-Yang bola vybraná z dôvodu nezvyčajnej farby fazule. Nenáročné bush fazuľa. Dobre. Zber, vzhľadom na veľkosť rastliny, je dosť uspokojivý a na tanieri to vyzerá nádherne. Olga, 30 rokov, Rostovská oblasť Inovácia Yin-yang bola vybraná tak, aby prilákala deti k zdravému jedlu. Vyrábaný bez problémov však bola úroda veľmi skromná v porovnaní s vysokými odrodami fazule. Chcem však poznamenať, že fazuľa je dobre a rýchlo varená, príjemná podľa vkusu. Moji deti sa páčili zaujímavému vzhľadu, teraz sú radi, že jesú fazuľa.

Pozrite si video: Farmaceutická Inkvizícia (Júl 2020).

Загрузка...