Záhradníctvo

Mrkvový cisár

V každej záhrade rastú mrkva. Aspoň malá záhrada, ale je tu! Pretože je v lete veľmi dobré ísť von do záhrady a vyberať čerstvé mrkvy priamo zo záhrady! Dnes existuje veľa rôznych druhov mrkvy. Niektoré odrody sú vhodné na skoré jarné siatie, iné sú naopak zasiate pred zimou. Niekto si vyberá odrodu s dobrou kvalitou konzervácie a niekto uprednostňuje vysoký výnos. Ale čo spája všetkých záhradníkov v ich túžbe pestovať mrkvu každý rok je cukor a karotén obsiahnuté v tejto nádhernej zelenine.

Ak chcete pestovať mrkvu, vo všeobecnosti je jednoduché. Ak chcete získať zdravé, veľké, šťavnaté a sladké ovocie, musíte vynaložiť úsilie, nehovoriac o tom, že by ste si mali najskôr vybrať vhodnú triedu.

recenzia

Nina Grigoryevna, 58 rokov, Jekaterinburg Tento rok po prvýkrát zasadil mrkvu imperátora. Ani som neočakával, že dostanem taký bohatý úrodu! A mrkva sa ukázala len ako pohľad na boľavé oči! Tak krásna je, aj takmer bez jadra, tak pekná, zdá sa, že je priamo žiaria z vnútra! Vladimir Ivanovich Dorgomyzhev, Perm Krai Vždy rastím veľa niekoľkých odrôd. Časť je uložená, niektoré ide o zimné šaláty a väčšina ide o šťavu. Takže, mrkva "Imperator" ju naozaj prekvapila chuťou a šťavnatosťou. Budúci rok ho budem viac pestovať.