Recepty

Borschche obliekanie na zimu bez repy

Mnoho ľudí, ktoré sú zaťažené naliehavými problémami, nemajú ani čas na prípravu prvého kurzu, pretože ide o dlhý proces. Ale ak sa staráte a pripravíte takú užitočnú konzerváciu ako náplň na boršč bez cukrovej repy na zimu, môžete si vychutnať celú zimnú periódu borshch s vynikajúcou chuťou a neprekonateľnou chuťou, ktoré sú úplne závislé na správnej príprave borščovej náplne bez repy.

Pravidlá pre výrobu borščového obväzu bez repy

Každá žena v domácnosti, aby zachránila svoj osobný čas, by mala mať na sklade niekoľko receptov na obväzy bez cukrovej repy pre prvé kurzy. Pár takýchto zachránení na zimu umožní menej času stráveného v kuchyni. Aby ste ochutnali chutné a aromatické obväzy, mali by ste sa najprv oboznámiť s odporúčaniami skúsených gazdiniek, ktorí sa zaoberajú výrobou konzervácie na prvý rok:

 1. Bulharský korenie je voliteľnou prísadou v borshchou obväzu. Ale s ním bude bohatší a chutnejší, najmä ak použijete viacfarebné odrody.
 2. Namiesto rajčiaka môžete pridať kečup alebo adjika, takže stĺpik bude ostrý a nezvyčajný.
 3. Na uľahčenie procesu môžete použiť multicooker. Recept a zloženie zložiek sa nelíšia od bežného spôsobu.
 4. Pre rôzne chuť môžete pridať zelenú. Takéto prázdne miesto pre boršč bude vyzerať veľmi atraktívne a pri otvorení v zime sa v celom byte šíri nádherný čerstvý zápach.

Keď poznáte takéto jednoduché tajomstvá, môžete dosiahnuť vynikajúci výsledok, ktorý prekročí akúkoľvek reštauráciu.

Ako variť na zimný obväz pre boršč bez repy s octom

Jednou z najzaujímavejších a chutnejších prípravkov na zimu je korenie na borsch bez repy s octom. Táto korenistá šetrí čas pri varení prvého chodu v zime, pretože nemusíte variť smažiť zakaždým. A pridanie octu pomôže predĺžiť trvanlivosť konzervácie.

Nevyhnutné zložky receptov:

 • 300 g mrkvy;
 • 200 g cibule;
 • 1 kg rajčiaka;
 • 1 kg kapusty;
 • 50 gramov korenia;
 • 2 lyžičky. ocot;
 • 2 lyžičky. cukor;
 • 4 lyžičky. soľ.

Recept na výrobu:

 1. Rozdrviť paradajky pomocou mixéra. Semená papriky, stonky a kotlety vo forme slamy. Zelná kotleta, tým menšie, lepšie, mrkva a cibuľu nakrájame na kocky.
 2. Kombinujte všetku zeleninu, okrem kapusty, v jednej nádobe a vložte pomalý oheň do varu, počas ktorého odstráňte penu.
 3. Po varení varte kapustu a pokračujte v ohni ďalších 20 minút a neustále premiešajte.
 4. Soľ, oslaďte, odstráňte z tepla, pridajte ocot, premiešajte.
 5. Nalejte na banky, upchajte, zabaľte až do pohody, pomocou prikrývky.

Ako si vyrobiť borsch obväz bez repy a octu pre zimu

Aby sa korenie na boršč bez cukrovej repy zachovalo maximum svojej chuti, môžete vynechať krok pridaním octu. Samozrejme, existuje riziko poškodenia produktu, v tomto prípade je potrebná vysoko kvalitná sterilizácia všetkých kontajnerov. V zozname produktov:

 • 1 kg mrkvy;
 • 1 kg bulharského korenia;
 • 2-3 žiarovky;
 • 1 kg rajčiaka;
 • 100 ml slnečnicového oleja;
 • 2 polievkové lyžice. l. cukor;
 • 1.5 Čl. l. soľ.

Recept na plnenie burzu:

 1. Blanch paradajky a kôra, nakrájame na mlynček na mäso. Natierajte oheň, slaním, osladte a varte 20 minút a odstráňte vytvorenú penu.
 2. Zachraňte mrkvu, hodíme paradajku a varíme 3-5 minút.
 3. Prsteň nakrájajte na cibuľu a pridajte zvyšok zeleniny.
 4. Varte o 25 minút, po dokončení môžete voliteľne pridať zelenú.
 5. Nalejte na banky, korkové kryty.

Pravidlá pre skladovanie tankovacej nádrže na borsch

Ak chcete variť boršč, nemusíte robiť veľké úsilie, pretože plnenie bez cukrovej repy na zimu už bude v lete pripravené. Ale aby ste to zachovali, musíte vytvoriť optimálne podmienky. Optimálna teplota miestnosti by sa mala pohybovať od 5 do 15 stupňov, vlhkosť je nízka a svetelné lúče by nemali spadnúť do ochrany.

záver

Čerpanie paliva pre boršč bez reze pre zimu je pripravené jednoducho a rýchlo, ale na konci procesu bude výsledok prekvapiť každého. Borscht, pripravený na základe tejto sady, bude najchutnejší a voňavý prvý kurz, ktorý bude pýchou každej príkladnej hostesky.