Záhradníctvo

Cibuľový radar: popis odrody, fotografie, recenzie

Cibuľa je populárna zeleninová plodina pestovaná po celom Rusku. Je vysadená na jar av zime. Každý, kto chce pestovať bohatú úrodu cibule v záhrade, vyberá hybridné odrody. Cibuľový radar - bohatstvo pre záhradníkov. Zimný hybrid je vysoko výnosná, nenáročná starostlivosť, stredne skoré dozrievanie. Pri správnej výsadbe a starostlivosti sa prvé žiarovky objavia začiatkom júna.

História chovných odrôd

Vysoko výnosný za studena odolný radar bol vypestovaný holandskými vedcami asi pred 20 rokmi. Vďaka tvrdej práci a zdĺhavým pokusom sa získala guľatá, hustá cibuľka pravidelného tvaru so zlatou šupkou.

záver

Cibuľový radar je vysoko výnosná stredoeurópska odroda vhodná na pestovanie v celom Rusku. Vďaka dobrému vkusu, dlhodobému skladovaniu a prenosnému vzhľadu sa odroda stala obľúbenou medzi mnohými záhradkármi. Zasadením zimnej cibule do záhrady môžete získať skorú zber opevnenej zeleniny.

recenzia

Shishova Lyudmila Petrovna, 45, Leningradská oblasť Páči sa mi Radarová odroda pre svoju nenáročnosť v údržbe, studenej odolnosti a vysokej výťažnosti. A predčasné dozrievanie umožňuje konzumovať čerstvú zeleninu v prvej polovici leta. S minimálnym úsilím môžete získať veľkorysú úrodu veľkej cibule Olga Ivanovna Mozgunova, 60, Anapa Vysoký výnos, veľká cibuľa, horká chuť a skoré dozrievanie. Radím všetkým, aby sa zoradili. Lukina Yana Alexandrovna, 39 rokov, Voronežská oblasť, radar sa naučil od svojich susedov. Sevok prešiel cez semená. Výsevný materiál bol odolný voči chorobám a odolný voči mrazu. Vďaka dobrému vkusu odporúčam každému nenáročné odrody Radar, stredne skoré dozrievanie.