Recepty

Salsabelová omáčka zo sliviek

V lete, keď telo potrebuje ľahké a čerstvé jedlo, vynikajúcou možnosťou by bola vynikajúca omáčka šupky sliviek. Jedná sa o užitočný a chutný doplnok k akémukoľvek jedlu, na rozdiel od obchodných produktov, obdarený veľkým množstvom vitamínov.

Zloženie a obsah kalórií gruzínskej omáčky

Zloženie tejto gruzínskej omáčky obsahuje veľa korenín a korenín. Hlavnou zložkou je puding alebo džús z akéhokoľvek ovocia, bobúľ. Z korení, je dobré riešenie pridávanie petržlenu, šafranu, mäty, koriandra, koriandra, ako aj cibuľu, cesnak, chmeľ-suneli.

Prakticky každý recept na gruzínsku omáčku obsahuje jablkový alebo hroznový ocot, ktorý dáva korenie kyslú chuť, korenie a tiež predlžuje trvanlivosť produktu.

Energetická hodnota výrobku:

Obsah kalórií

proteíny

tuky

uhľovodíkov

119 kcal.

2 g

3 g

15,8 g

Výživová hodnota produktu závisí od spôsobu prípravy a pridanej zložky.

Je to dôležité! Klasický recept satsabelovej omáčky obsahuje pomarančovú mätu, ktorá dáva vynikajúcu príchuť citrónu.

Ktoré jedlá sú vhodné pre satsabely

Pikantné dresingy budú slúžiť ako výborný prírastok k mäsom, rybím pokrmom, jedlám z hydiny, zeleninovým jedlám a mnohým ďalším pokrmom. Táto cenná korenie doplní akékoľvek jedlo, pretože vynikajúca pachuť satabely dáva kyticu použitých korenín, dokonale odhaľujúcu pôvodnú chuť.

záver

Šalvia z špenátových šalátov doplní a zdobí akékoľvek jedlo, drasticky zmení chuť produktu a vníma potravu. Táto korenistka udrie aj gurmánov svojím vkusom, prirodzenosťou a určite sa stane obľúbenou základňou pre jedlá pre každého člena rodiny.

Загрузка...