Záhradníctvo

Carrot Maestro

Dnes, v regáloch obchodov toľko rôznych semien mrkvy, že oči sa rozchádzajú. Vykonajte informovaný výber tejto odrody vám pomôže náš článok. Dnes je Maestro hybridná mrkva pod zbraňou. A začíname sľubmi výrobcu.

Popis odrody

Maestro odroda mrkvy, ktorá patrí k odrody Nantes. Tento typ je veľmi populárny v Rusku. Medzi odrodami tohto druhu patria mrkva rôznych termínov dozrievania. Maestro odkazuje na neskorú zrelosť mrkvy. Rastú v dĺžke až 20 cm a v priemere môžu dosiahnuť 4 cm. Hmotnosť jednej koreňovej plodiny môže dosiahnuť 200 gramov.

Všetky koreňové plodiny tohto kultivaru majú valcovitý tvar s tupým hrotom. Plody sú jasne oranžové, hladké a nepraskujú.

Ak vám táto metóda nevyhovuje, môžete použiť chemikálie.

Všetky tieto tipy len na prvý pohľad sa zdajú ťažké, keď ste sa raz pokúsili, uvedomíte si, že nie je tak ťažké pestovať mrkvu a s dobrými semenami ste jednoducho určení pre úspech.

sklizen

Vyčistite mrkvu lepšie v suchom slnečnom dni. S načasovaním čistenia je lepšie nerušiť. V septembri, mrkva získať až 40% hmotnosti, a tiež obchody cukor. Vykopáme koreňové plodiny a necháme ich vysušiť na hodinu vonku. V tejto dobe zostane pôda, ktorá zostala na mrkve, vyschnutá a potom ju ľahko odstráni. Aj v tomto štádiu je potrebné rezať vrcholy, zachytiť súčasne a časť mrkvy "zadok" (asi 1 cm). Táto operácia ochráni plodinu pred klíčením, pretože odstránime "stred" rastu.

Tipy na uloženie

Neskoré dozrievanie odrôd má dobrú odolnosť voči chladu, sú odolné voči chorobám, a to znamená, že mrkva Maestro bude dobre zachovaná. Podľa recenzií zákazníkov si koreňové plodiny ponechajú svoju prezentáciu a chuť až do nasledujúcej úrody. Chuť počas skladovania netrpí, okrem toho, že všetky živiny zostanú neporušené.

Dúfame, že náš článok bol pre vás užitočný a teraz si vyberiete ten istý druh mrkvy trochu jednoduchšie. Ak už máte medzi semenami domáce zvieratá, podeľte sa s nami. Koniec koncov, kolektívna myseľ je moc!

recenzia

Lena, 29 rokov, mesto Arzamas mrkva Maestro zasadil dvakrát už, a oba lety je normálne. Kúpim viac. Klíčení semien je vynikajúce, klíčia sa štetcom. Môžete bezpečne vysievať menej často ako iné odrody. Chutí tiež dobre - šťavnaté a sladké. Držím ju v suteréne v piesku a drží sa až do ďalšej úrody Nina Viktorovna, 57 rokov Nižný Novgorod kraj Mám rád vzhľad mrkvy tejto odrody. Všetka mrkva je jedna ku jednej, ako valček. Veľmi pohodlné na kórejskej mrkve, aby sa potom rozotrieť. Nemám rád malú mrkvu. A Maestro má takmer žiadne triviality, ale keď sa otriasnete, nemali by ste byť ľúto. Stále potrebovala miesto.

Pozrite si video: Carrot Green Boiler Room Dekmantel São Paulo DJ Set (Jún 2022).

Загрузка...