Hospodárstvo

Ako nakrájať kačicu

Súkromní chovatelia kačiek majú problém každé 2-3 mesiace: ako vytrhnúť kačicu. Avšak predtým, než ho vytrhnete, musíte vyhodiť kačku. Porážka kačiek je možno psychologickým problémom pre ľudí, ktorí sa s nimi nezaoberali.

Kačice sa zabíjajú vo veku 2-3 mesiacov. Keď sú kačica zarastená perím, mladý molt ešte nezačal. Kačica, ktorá sa v priebehu obdobia spevovania zrazí, sa dá ťažko odtrhnúť. Uistite sa, že zostane konope, z ktorého by sa pestovalo nové perie. Ak by kačice nemali čas dosiahnuť skóre za 3 mesiace, zabijú sa po skončení juvenilného chovu.

Po 2 mesiacoch kačice zvyčajne ešte nedosiahli subkutánny tuk a ich pleť je veľmi tenká. Váha kachen je tiež malá, ale je to podľa vlastného uváženia majiteľa. Ak chcete vykopať takúto kačicu, musíte byť veľmi opatrní. Pri zachytení príliš veľkého zväzku peria sa odtrhávajú pokožkou.

Tak, aby ste nerežili hrdlo kačice tupým nožom, predostrihnite zbraň. Po chytení kačice je hrdlo rozrezané v blízkosti hlavy pod zobákom. V dôsledku rezania veľkých krvných ciev padá kačica do šoku a už necíti bolesť.

Tip! Môžete nakrájať kačicu hlavu so sekerou, ale na to potrebujete zručnosť.

Ako vytrhnúť kačice

Najlepším spôsobom, ako rýchlo odtrhnúť kačicu, je umiestniť ju do perosremovovateľného stroja. Ale toto auto stojí toľko, že väčšina majiteľov dáva prednosť manipulácii ručne.

záver

Schopnosť vykrútiť a črievenie kačíc je veľmi užitočná pre tých, ktorí chcú získať pár kilogramov veľmi chutného a zdravého mäsa. V tomto prípade nie je ani nevyhnutné, aby boli mŕtve kačice mäsité na kusy. Celá grilovaná kačica je tiež veľmi chutná.