Nástroje a vybavenie

Ako urobiť snehové frézy + výkresy

Zariadenie na odstraňovanie snehu v obchode je drahé a nie každý si to môže dovoliť. Cesta z tejto situácie sa dá nájsť, ak zostavíte domáce snehové frézy, ktoré pomôže vyčistiť dvor z čerstvého snehu.

Opätovné vybavenie trimára v snehovej frézke

Zariadenie je tak domáce, že je jednoduché, že nemusíte vytvárať komplexné výkresy a brúsiť časti. Musíte len vytvoriť obežné koleso, ktoré je namiesto noža pripevnené k nožom a celú konštrukciu vložiť do puzdra.

Sprievodca montážou snímača

Naviac rotačný mechanizmus umožňuje jednoduchú montáž. Koniec koncov, mechanická časť zostáva takmer prirodzená. Obežné koleso je vyrobené z kruhového noža, ktorý je vhodný na montáž na hlavu trimára. Dĺžka snehu môže dosiahnuť 6 m.

Nevýhodou rotora je jeho použitie len na voľnom a čerstvo padnutom kryte. V slimáku sa prilepí slanina a kúsky ľadu sa medzi lopatkami môžu prilepiť.

Mechanická časť snehového ventilátora si môžete zvoliť podľa vlastného uváženia. V každom prípade však musíme pamätať na to, že trimmer nie je určený na také veľké zaťaženie. Počas prevádzky motor by mal prerušiť prevádzku, aby sa neprehrial.