Záhradníctvo

Červená kohútková paradajka: charakteristika a opis odrody

Paradajka - zelenina, ktorá sa nachádza v každej záhrade. Niekto ich radšej pestuje iba v skleníku, správne verí, že je viac zberu a väčšieho ovocia. Ale väčšina skleníkových odrôd zrelosti nie je najskôr. Mnohé z nich pestujú sadenice na otvorenom teréne a vyzdvihujú odrody s predčasným dozrievaním, ktoré spoločne dávajú plodinu. Najčastejšie majú malé ovocie a sú vhodnejšie na konzervovanie. Ale medzi nimi existujú aj výnimky, z ktorých jedna je paradajka červeného kohúta. Spätná väzba od tých, ktorí ju už dokázali vysadiť a zozbierať - pozitívne. Prečo sa tak záhradníci páčili? Urobíme úplný opis triedy a tiež poskytneme hlavnú charakteristiku, aby sme pochopili jej výhody. V foto paradajky Červený kohút.

Otvorená údržba poľa

Na urýchlenie procesu rastu a dozrievania rajčiakov je potrebné vykonať všetky poľnohospodárske postupy:

  • mulčovanie pôdy;
  • zalievanie teplou vodou. Kvapkanie je najlepšie.
  • kŕmenie raz za desať rokov alebo 14 dní kompletným minerálnym hnojivom s stopovými prvkami;
  • správna tvorba rastlín s odstránením všetkých nepotrebných nevlastných chalúp;
  • včasné spracovanie z phytophtory.

Ak je všetko vykonané správne a včas, s akýmkoľvek spôsobom pestovania rajčiaka, červený kohút prinesie dobrú úrodu chutných, skorých a veľkých plodov.

recenzia

Igor, Tula, robím z druhého roku paradajku Red Rooster. Veľmi nenáročná odroda, pokojne poukazuje na nedostatky v starostlivosti. Paradajky sú veľké, chutné. Vysadené sadenice skoro, paradajky mali čas dať plodiny pred výskytom phytophthora. Je pravda, že aby sa neohrozilo, posledné plody boli odstránené zo zelene. Dobre dozrievali, skoro sa nelíšili chuťou od tých, ktoré dozreli na záhrade. Rozmanitosť sa páčila a chuť a veľkosť ovocia. Pôda v skleníku je plodná a ja som sa starala o paradajky na svedomie. Bolo možné zhromaždiť 3 kg rajčiakov z niektorých kríkov, zvážiť špeciálne celé plodiny. S radosťou som spokojný. Zhromaždil svoje semeno na výsadbu v budúcom roku.