Výstavba

Intex Pool

Umelé nádrže vo dvore úspešne nahradili jazero alebo rieku. Usporiadanie takéhoto miesta odpočinku je však náročné a nákladné. Pre letnú sezónu je jednoduchšie inštalovať plavecký bazén. Výrobcovia ponúkajú obrovský výber nafukovacích, rámových, skladacích a iných písiem. Nedávno boli veľmi žiadané bazény Intex, ktoré sa vyznačujú pohyblivosťou, jednoduchosťou montáže a atraktívnym dizajnom.

Spoločnosť Intex a jej sortiment

Je problematické odvádzať vodu z veľkých herných komplexov každý deň. Pre jednoduché čistenie ponúka spoločnosť Intex vysávače. Navyše sa predávajú ohrievače, ktoré vám umožňujú v chladnom počasí zohrievať vodu z elektrickej energie.

Dodatočné vybavenie

Ak chcete starostlivosť o bazén a zabezpečiť pohodlný plavecký bazén, Intex ponúka dodatočné vybavenie na čistenie a ohrievanie vody:

  • Chráni vodu pred zanesením markízou pre bazén Intex, vyrobenom z rovnakého PVC materiálu. Kryt zabraňuje vzniku prachu, listov zo stromov a iných nečistôt.
  • Ak chcete vyčistiť spodnú časť veľkej misy, pomôže vám k čisteniu bazénov značky Intex, ľahko odstráni zvyšky piesku a nečistôt. Ak chcete vykonať malé množstvo práce, kúpte manuálne alebo poloautomatické modely. Čistenie veľkých bazénov je lepšie robotovi zveriť.
  • Ak máte záujem plávať aj v chladnom počasí, zakúpte si ohrievač pre bazén Intex, ktorý vám umožní ohriať vodu na príjemnú teplotu. Spoločnosť ponúka tradičné elektrické modely, výmenníky tepla a solárne kolektory.
    img ">

Mali by sme tiež zvážiť systém čistenia vody, bez ktorého žiadny bazén nefunguje normálne. Uzol pozostáva z čerpadla a filtra. Kvalita čistenia vody závisí od plniva.

Pri malých písmech vložte membránovú kazetu s vymeniteľným papierovým filtrom. Systém je schopný vynechať malé množstvo vody. Pokiaľ ide o tekutinu, tým častejšie bude potrebné vymeniť kazetu.

Pieskové filtre sa považujú za účinné čistiace prostriedky. Miesto je schopné filtrovať veľké objemy vody počas 2-3 rokov. Po znečistení sa filtračná náplň nahradí novým pieskom.

recenzia

Informácie o prehľadoch skupiny Intex sa nachádzajú na mnohých fórach. To naznačuje popularitu produktov spoločnosti a dopyt po fontoch.

Igor Pred dvoma rokmi som si kúpil okrúhly bazén Intex Ultra v bielom. Odporúčaný filter s generátorom chlóru. Páčilo sa mi to. V horúcom lete nikdy voda nezakávala. Nevyskytol sa žiadny zápach a príznaky rias. Filter sa automaticky zapne a bude trvať približne 5 hodín denne. Je ťažké vyčistiť dno bez vysávača. Anna Andreevna Máme desať kubických rámových bazénov Intex, ktoré slúžia 9 rokov. Každý jeseň manžel vypúšťa vodu, rozoberá a skrýva sa až do jari v stodole. Zima je teplá. V poslednej sezóne sa rozhodlo opustiť misku na ulici. Voda sa naliala, ale v čerpacej stanici, vidíte, bola tekutina. Misa dobre vychladla a kryt filtra sa rozpadol. Manžel sa to teraz snaží spájať na novú sezónu. Ak všetko ostatné zlyhá, budete musieť kúpiť nový filter.

Pozrite si video: Intex Easy Pool Set (Smieť 2020).

Загрузка...