Záhradníctvo

Strawberry Maryshka

Ak už na pozemku rastú jahody a sú s majiteľom úplne spokojní z hľadiska ich parametrov, potom stále chcete vyskúšať nové odrody. Medzi líniou českého výberu vyniká množstvo jahôd "Maryshka", viď foto. Záhradkári poznamenávajú vynikajúce vlastnosti veľkoplodých bobúľ a spoľahlivosť hlavných charakteristík odrody. Ak chcete pomôcť obyvateľom leta, aby sa naučili silné a slabé stránky jahôd "Maryshka", článok sa bude zaoberať hlavnými problémami agrotechniky kultivácie populárnych druhov. Nájdete tu aj hlavné charakteristiky popisu odrody, fotky jahôd "Maryshka" a recenzie záhradníkov.

So zreteľom na poľnohospodársku technológiu, úrodu jahody "Maryshka" plne zodpovedá popisu odrody a fotografie, čo je potvrdené mnohými recenziami záhradníkov.

recenzia

Anna, región Voronež. Jahoda "Maryshka" je potešená nielen so mnou, ale aj s mojimi domácimi. Veľmi chutné a voňavé bobule s vôňou jahôd. Trieda nestanovuje špeciálne požiadavky na starostlivosť, pozornosť sa musí venovať zavlažovaniu. Pri nadmernom namočení v rastlinách sa začínajú problémy. Táto hniloba sa prejavuje sama seba, potom sa bobule stávajú vodnatými. Preto hneď na lôžkach položím drenážnu vrstvu. Veľmi pomáha von Victor, BelgorodSort "Maryshka" uspokojí vo všetkých ohľadoch. Zvlášť ako fakt, ktorý netoleruje teplo a chladu. Nezakrývam kríky na zimu, ale nechajte mulč, aby chránili rastliny pred mrazom. Nosí ovoce dobre aj s nepravidelnou starostlivosťou, ale nestojí za to, aby sa zaviedlo do pravidla. Za rok alebo dva bude úrodu oveľa horšia.

Pozrite si video: ft. BJ The Chicago Kid and Thundercat: Skrawberries (Smieť 2019).