Hospodárstvo

Hannover kôň plemeno

Jeden z najpočetnejších športových polovičných plemien v Európe - Hannoverský kôň - bol koncipovaný ako univerzálne plemeno vhodné na poľnohospodársku prácu a službu v kavalériách. Dnes je ťažké uveriť, že v 18. storočí bolo vymenovanie koní, ktoré boli chované na štátnej hrebeňovej farme v Celle, pracovať v popoludňajších hodinách a preniesť delostrelectvo do vojny. Obzvlášť kvalitné kópie boli dokonca aj pod sedlom dôstojníka a v kráľovských kočiaroch.

recenzia

Tatyana Trofimova, Petrohrad Máme študijnú skupinu v Hannoveri. Veľmi pokojné kone vo všeobecnosti, ak pápež nie je PCI. Veľké také mocné kone. Skočiť na nich bolo ľahké ísť. Bola vnútorná istota, že skočí. Na malých koňoch iných plemien to bolo niekedy desivé Dmitrij Vasenkov, Moskva Moja výška 190 hľadala špeciálne veľkého koňa. Plemeno sa nestaralo, kôň bol potrebný na prechádzky. Ale našiel som sa Hannover. Ukázalo sa, že je to potrebné pre prechádzky po poliach. Charakter "odolný nordic". Takáto rovnováha môže závisieť. Je pravda, že raz pokojne dal na čelo obťažujúceho psa. Pes už nezvyšoval.

záver

Hannover, ktorý je jedným z najlepších športových plemien na svete, v Rusku si vyžaduje starostlivý prístup k výberu konkrétneho koňa pre svoje úlohy. Často je lepšie kúpiť si pripravený kôň, než si vziať "mladého a sľubného" koňa. Často, kvôli zlej údržbe žriebä, má kôň zdravotné problémy veľmi skoro. A snaha o rast má negatívny vplyv na kostrovú svalovinu.

Загрузка...