Záhradníctvo

Strasenská odroda hrozna

Medzi odrodami hrozna, záhradníci zvlášť uprednostňujú stredne neskoré hybridy. Hodia sa na vhodné obdobie dozrievania a kvalitatívne charakteristiky získané prechodom rodičovských druhov. Jedným z najpopulárnejších a vyhľadávaných odrôd by malo byť hrozno "Strasensky".

img ">

Niektorí vinohradníci ho poznajú ako moldavský hybridný "konzul". Vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam rastie popularita odrody každý rok. Ak chcete na pozemku pestovať slávne hrozno Strasensky, obráťte sa na opis odrody, fotky, recenzie a videá záhradníkov:

A na zníženie trvania obdobia kvitnutia sa na keši odstráni úplne prvá kefa.

pristávacia

Bude ťažšie pestovať hrozno Strashensky správne, ak nepoužijete podrobný opis pestovacej a poľnohospodárskej techniky, fotografií rastlín a záhradníkov. Je potrebné sa podrobne oboznámiť s každou etapou vývoja viniča. Prvou dôležitou udalosťou je výsadba stromčeka.

Hrozno uprednostňuje slnečné miesta bez náhlych nárazov vetra. Je dôležité venovať pozornosť hĺbke podzemných vôd a vyrovnávaniu povrchu lokality. Korene odrody "Strasensky" nemajú radi stagnujúcu vlhkosť, čo vedie k rozpadu systému.

Okrem toho je potrebné poskytnúť pôde dostatočné množstvo živín. Čím je krajina úrodnejšia, tým lepšie je zber hrozna. Vysádzanie môže byť priradené ako pád a pružina. Hlavná vec je pripraviť si miesto vopred.

recenzia

Yana, Krasnodar Vyrastal som dlhodobo triedu "Strasensky". Páči sa mi to za vysoký výnos, takže mám na plotu niekoľko kríkov. To stačí pre seba a pre priateľov. Hrozno nie je uložené, ak ste značne rozrástli, potom musíte ihneď začať. Robíme šťavu, ukáže to chutné. Taras, Belgorod "Strasensky" rastie na mojom poli. Výnos je vynikajúci, ochorenie je takmer neovplyvnené. Samozrejme, ak spĺňate požiadavky poľnohospodárskeho inžinierstva. Existujú pravidelní zákazníci, takže nie sú žiadne problémy s bobuľami. To je dôležité, pretože klastre nie sú určené na ukladanie.