Záhradníctvo

Hrozno Dawn Nesvetaya

Nedávno mnohí pestovatelia experimentujú s pestovaním nových odrôd. Takýmto zástupcom hybridnej formy bola hrozno "Dawn of the Light".

img ">

Pridal amatérskeho záhradníka EG Pavlovského. Už známe odrody "kardinál" a "Talisman" slúžili ako dvojice matiek. Hrozno "Talisman" je darcom vynikajúcich výnosov a udržateľnosti odrôd "Dawn Nevsetaya." "Kardinál" zdieľa svoju prepraviteľnosť a zachováva kvalitu, čo je veľmi dôležité pre skoré odrody hrozna. Hybridné hrozno "Zarya Nesevaya" rastie dobre v južných regiónoch - čiernomorskom pobreží Kaukazu, Pridonie. Ak chcete ju pestovať v ďalších severných oblastiach, musíte tvrdo pracovať. Ale výsledok nie vždy uspokojí pestovateľov, pretože hybrid je teplomilný a netoleruje chladné podnebie. Samozrejme, že neopustí svojho majiteľa bez plodiny, ale chuť bude úplne iná ako v opise a recenziach. Avšak ďalšie dôležité vlastnosti pre záhradkárov, ktoré má táto odroda, ho urobili favoritom mnohých amatérskych záhradníkov a profesionálov. To však neznamená, že vinári nepýtajú otázky o agrotechnológii pestovania odrody, nepotrebujú odporúčania na ochranu kríkov pred chorobami a škodcami. Článok sa zameria na detailný popis odrody "Dawn of the Nese", fotografie ovocia, recenzie záhradníkov.

recenzia

Tamara, KrasnodarVinograd "Zarya Nessevaya" rastú tretí rok. Už ste získali prvý zber. Berry je chutné, s dezertom. Čerstvá, úžasná chuť, šťavy ako celá rodina. Sme veľmi radi, že sme zasadili takú rozmanitosť. "Revízia textuVeľmi, Belgorod, sa venujem priemyselnej kultivácii. Veľmi vhodný stupeň. Dokonca aj keď nemáme čas na zber v čase, bobule nestratia svoj vkus a schopnosť prepravovať zásielku. Veľmi dôležitá vlastnosť. Navyše krásne a voňavé ovocie priťahuje kupujúcich. Osobitná starostlivosť neposkytuje. Uistite sa, že potrebujete preventívne postrekovanie škodcov.

Pozrite si video: celtic woman The Sky and the Dawn and the Sun Lyrics (Júl 2020).

Загрузка...