Výstavba

Tablety pre bazén, ktorý nekúpil vodu

Ak je bazén upchatý veľkým odpadom, obráťte sa na mechanické prostriedky čistenia. Filtre sa zaoberajú prísadami hliny a piesku. Keď sa voda v bazéne zmení na zelenú, čo robí so situáciou, nie každý majiteľ vie. Problém sa často vyskytuje v horúcom lete. Hlavnou príčinou rozkvetu vody sú mikroskopické zelené riasy, ktoré sa množia okamžite. Existujú však aj ďalšie faktory. Majiteľ bazénu by mal vedieť, ako sa problém zbaviť, pretože nie je vhodný na plávanie.

Príčiny rozmnožovania rias

Najjednoduchším ľudovým spôsobom, ako sa zbaviť kvitnutia, je vypustiť všetku zelenú vodu, umývať misku a znovu stiahnuť. Možnosť je dobrá, ale nie vždy je možné často vypustiť veľa špinavých kvapalín. Ak nie je žiadny problém s recykláciou, potom je potrebné ďalšie nové stiahnutie písma urobiť lepšie z mestskej vody. Voda obsahuje nečistoty chlóru, ktoré sa používajú v dezinfekčných staniciach, čo zabráni rýchlemu obnoveniu kvitnutia.

Ako populárna metóda sa tabliet používajú v bazéne, takže voda nekvitne, ale nazýva sa to hydropirit. Rozpúšťajú, uvoľňujú koncentrovaný peroxid vodíka a močovinu. Posledná uvedená látka neovplyvňuje riasy a zostáva vo vode v bazéne. Výhodou je iba peroxid, ktorého koncentrácia obsahuje asi 35%. Dávka je 1 kg hydropiritu na 2 m.3 voda.

Účinok kvitnutia sa zničí pri koncentrácii 0,9 g medi na 1 m3 voda. Vypočítaním kryštálovej kapacity bazénu zadajte roztok síranu meďnatého. Pre lepšiu akciu sa do jednej časti prípravku pridávajú 3 diely soli.

Je lepšie zabrániť kvitnutiu panvy v počiatočnom štádiu a nezačať znečistenie. Je ťažké zneškodniť veľké množstvo vody, ale nemôžete plávať v nej.