Záhradníctvo

Kubické odrody korenia

Rozsah semien sladkej papriky prezentovaných záhradníkom je veľmi široký. V oknách nájdete odrody a hybridy, ktoré nesú ovocie rôznych tvarov, farieb, s rôznym dozrievaním. Niektoré sú určené na vysádzanie v zemi bez prístrešku, iné sú lepšie vysadené v skleníku a ešte iné rastú dobre v izbových podmienkach. Kocky sú veľmi pekné. Potom si môžete prečítať o týchto odrodách.

Pepř pre skoré dozrievanie skleníkov a otvorené terény

Pri výbere odrody pre vašu záhradu je dôležité zvážiť čas do splatnosti a priaznivé podmienky pestovania. Z toho priamo závisí na tom, aký druh plodiny bude môcť získať. Ďalej sú uvedené skoré dozrievanie odrôd a hybridov, ktoré rastú a prinášajú ovocie ako na otvorenom poli, tak aj pod prístreškom.

Zlaté výročie

Rastlina tvorí silný, vzpriamený ker. Prináša veľké ovocie s hmotnosťou 200 g. Zrenie sa vyskytuje počas 130 dní. Papriky sú štvorkomorové, steny s veľkou hrúbkou, vysokými chuťovými vlastnosťami. Odroda je určená na pestovanie v teplom podnebí v otvorenej záhrade. Poskytuje bohatú úrodu, odoláva chorobám. Aplikácia je univerzálna - vhodná na šaláty a konzervovanie.

záver

Záhradník, ktorý chce nahradiť sladkú papriku vo svojej záhrade, má veľa na výber. V špecializovaných predajniach existuje veľa odrôd a hybridov s užitočnými vlastnosťami. Ak spojíte papriky na pozemku s rôznymi podmienkami dozrievania, počas sezóny bude k dispozícii chutná a zdravá úroda.