Záhradníctvo

Cucumber Beam Splendor

Uhorka je jedným z najobľúbenejších zeleninových plodín. Pestuje začínajúci záhradníci a skúsení farmári. Môžete stretnúť uhorky v skleníku, skleníku, v otvorenej záhrade a dokonca aj na balkóne, okenný parapet. Existuje obrovské množstvo odrôd uhoriek, ale navigácia a výber toho najlepšieho môže byť dosť ťažké. Zároveň niektoré odrody spájajú také dôležité pre kultúrne ukazovatele ako vysoký výnos a vynikajúcu chuť uhorky. Tieto odrody možno označiť za najlepšie. Medzi nimi, samozrejme, by mali byť pripísané uhorky "Puchkovoy veľkoleposť."

"Puff magnificence" je unikátna rozmanitosť uhoriek, ktorá je schopná dať obrovskú úrody s úžasnou chuťou zeleniny. Je prispôsobená drsným klimatickým podmienkam a umožňuje vám spokojnosť s úžasnými výnosmi obyvateľov Sibíri a Uralov. Pri dodržiavaní jednoduchých pravidiel na vytvorenie kríkov a zabezpečenie pravidelného kŕmenia bude dokonca nováčik záhradník schopný získať obrovskú úrody uhoriek tejto odrody.

recenzia

Larisa Pavlova, 39-ročná, Kupino. Na radu priateľa v tomto roku zasadila odrodu "Beam Splendor" do skleníka. Vyrábané sadenice doma a až koncom mája sa vrhli do zeme. Zber po vylodení sa objavil pomerne rýchlo, bol som príjemne prekvapený svojimi objemami. Uhorka tejto odrody zaberá malý priestor, ale je veľmi bohatá na ovocie, čo je veľmi dobré pre skleníkové podmienky. V budúcnosti sa táto zväzok zväzku odoberie mnou.

Pozrite si video: Bike dim headlight problem (November 2022).

Загрузка...