Záhradníctvo

Lancelot hrozna

Odrody Lancelot Novocherkassk chovateľov chovaných na pestovanie v severných oblastiach. Hrozno je odolné voči tvrdým zimám. Zber je možné skladovať a prepravovať. Plody sú obzvlášť cenné pre obchodníkov. Klastre po dlhú dobu zostávajú obchodovateľné a sú na trhu dopytu. Úplný opis odrody hrozna Lancelot, fotografie, recenzie, videá pomôže lepšie spoznať vlastnosti plodiny, ako aj charakteristiky jej pestovania.

Hlavné črty odrody

Preskúmanie opisu odrody hrozna Lancelot musí začínať pôvodom. Kultúra je hybrid. Hrozno získané prekrížením darov zo Záporožie, odrôd FV-3-1 a Ecstasy. Výsledkom chovu bol skorý hybrid Lancelot, ktorý priniesol zber asi 130 dní po prebudení obličiek.

Lancelotský keb sa vyznačuje rozľahlou, silne rastúcou vínnou révou. Kvety sú tvorené bisexuálne, čo prispieva k seba-opelenia. Viniča na sezónu takmer celú dĺžku času dozrievať.

Klastre rastú veľké, kužeľovité tvar s husto pletené bobule. Zvyčajne sa priemerná hmotnosť kefy pohybuje od 0,9 do 1,3 kg. Dobré obväzy umožňujú zvýšiť hmotnosť zväzku až na 3 kg. Tvar bobúľ je valcovitý, premenený na ovál. Hmotnosť jedného ovocia je asi 14 g. Priemerná dĺžka bobu je 31 mm, šírka 22 mm. Koža hrozna Lancelot je svetlo zelená, keď dozrieva, získa biela farba. Na slnku, bobule získať opálenie.

Tip! Ak sa hrozne Lancelot pestujú na predaj, listy, ktoré vytvárajú shluky stínov, neodtrhávajú vinič. Opaľovanie pokožky poškodzuje prezentáciu a znižuje odolnosť plodov na skladovanie a prepravu.

Štruktúra buničiny je mäsnatá, chuť je sladká so strednou prítomnosťou kyseliny. Pri konzumácii bobúľ sa cítila medová aróma. Koža je taká silná, že nepraská, keď je pôda veľmi namočená, avšak v priebehu žuvania ovocia sa prakticky necíti.

Odroda Lancelot sa vyznačuje vysokým neobmedzeným výnosom. Aby sa znížilo zaťaženie puzdra pred začiatkom kvitnutia, odstránia sa niektoré kefy. V zime, hrozny Lancelot odolávajú teplotám až -24oC. Odroda je odolná proti plesňovým ochoreniam, ale je potrebné vykonať preventívne opatrenia.

Lepšia pomoc pri poznávaní hrozna Lancelot video:

recenzia

Mnoho recenzií na fóre hrozna Lancelot nechávajú skúsení záhradníci a jednoduchí záhradníci.

Vladimír Ivanovič Na dachu som sa snažil pestovať veľa odrôd hrozna pri hľadaní nezvyčajnej odrody. Lancelot - to je potrebné. Nemám žiadne osobitné problémy s hroznom. Je dôležité len správne orezanie. Z preťaženia kríkov sa klastre zmenšujú a chuť bobúľ sa zhoršuje. V záhrade rastú dve záhrady Lancelotu. Pokiaľ ide o začínajúceho pestovateľa, považujem túto odrodu za úspešnú. Kŕmim sa na jar a na jeseň, vodu, rozrezať ju na zimu a uloviť ho. Narodí hrozno ročne. Najväčšia zväzok vážil 1,5 kg. Priemerná hmotnosť kartáčov je približne 1 kg.

Pozrite si video: Cruel Barbarian Kainovo znamení (Septembra 2022).

Загрузка...