Záhradníctvo

Baklažán Ilya Muromets

Banány lákajú záhradníkov s lahodným vkusom a možnosť diverzifikovať zimný stôl s konzervovanými domáckymi špecialitami. Rastliny dlhej vegetačnej sezóny majú v krátkych letoch v severných oblastiach čas dozrievať s použitím prístreškov pod filmom alebo v stacionárnych skleníkoch. Baklažán Ilya Muromets - jedna z populárnych odrôd osiva spoločnosti Gavrish.

Popis hrdinskej odrody

Recenzie záhradníkov

Nezaujaté názory o odrodách baklažánov nájdete na fórach, kde záhradníci komunikujú neformálne, zdieľajú skúsenosti a získavajú vedomosti.

Vera Tsikunova, 43 rokov, Saratov.Ak pôda nie je len plodná, ale tučná, baklažánové odrody Ilya Muromets rastú skokom a hranicami. Podzimná aplikácia do pôdy hnoja, hnojenie hlbokou infúziou vtáčieho trusu alebo kravského koláča, hlboké uvoľnenie teraz platí nielen pre jednu kultúru. Bush dáva až 5 kg ovocia. Odroda je termofilná, ale teplo ho potláča. Na jeseň sa drží najlepšie. Turysheva Larisa Nikolaevna, 56 rokov, Serov, Sverdlovsk Pod filmom v severnej časti Uralu, baklažán Ilya Muromets dozrieva na otvorenom teréne pod filmom. Zasielam sadenice v rašelinových tabletách, nemám potápať. Začiatok zberu od polovice augusta. Krátkodobé zachytenie za studena sa nebojí, skutočná Ilya z Murom. Je prekvapujúce, že obrovské ovocie dáva štipku semien.

Загрузка...