Záhradníctvo

Odrody dlhé a tenké cukety

Moderní záhradníci stále viac pestujú plodiny, nie preto, že potrebujú jedlo, ale pre potešenie. Z tohto dôvodu sa často uprednostňujú nie vysokokvalitné odrody, ale tie, ktorých plody majú úžasnú chuť alebo elegantný vzhľad. To platí pre mnoho kultúr vrátane cukety. Existuje veľa takých cukiet na výber, najlepšie z nich sú uvedené v tomto článku.

Zelené odrody

Existuje veľa tenkých, dlhých cukety, ktoré umožňujú záhradníkovi vybrať odrodu s ovocím jednej alebo inej farby, niektoré vlastnosti poľnohospodárskej technológie, jedinečné chuťové vlastnosti. Medzi zelené dlhé cukety najpopulárnejšie sú:

karina

To je naozaj naozaj dlhá cuketa môže byť videný výsadbou rôznych Karina. Squashes s týmto názvom rastú na dĺžku 80 cm, zatiaľ čo ich hmotnosť je asi 4 kg. Priemer zeleniny nie je väčší ako 5 cm. Rozmanitosť je skoro zrelá a chuťové vlastnosti dlhého squashu sa dajú vyhodnotiť 42 až 45 dní od dátumu vysadenia semien.

Pre Karinskú cukinu charakteristické husté, jemné, sladké mäso bieleho. Kroviny rastliny sú pomerne kompaktné a ich plodný objem nie je tak veľký - až do 6,5 kg / m2, Semená sa odporúčajú, aby sa mohli v máji vysievať na otvorených miestach alebo v skleníkoch. Na fotografii nižšie vidíte unikátne externé údaje o zeleninovej drene Karina.

záver

Dlhá, tenká cuketa je pôsobivá nielen pre svoj vynikajúci vzhľad, ale aj pre svoju úžasnú chuť. Nemajú prakticky žiadnu semennú komoru, ktorá je vhodná na použitie. Užitočnosť čerstvej zeleniny je tiež nespornou skutočnosťou. Ak chcete pestovať zdravé, krásne a chutné cukety, môže každý záhradník, pretože je to len nutné vybrať odrody podľa vášho vkusu.