Záhradníctvo

Zucchini odroda Aeronaut

Po mnoho rokov je jednou z najpopulárnejších odrôd cukety v záhradkárňach v našej krajine cuketa cuketa Aeronaut. Jeho popularita rastie z roka na rok kvôli dlhodobému zachovaniu čerstvosti ovocia a vysokej nutričnej výkonnosti.

img "alt =" Zucchini Aeronaut "src =" sort-kabachka-aeronavt.jpg ">

Vlastnosti odrody

Táto rozmanitosť cukety je skoro zrelé. A to znamená, že v priebehu menej ako dvoch mesiacov poteší záhradníka s jeho ovocím. A plody všetko ako jedno, čisté a hladké, s priemernou dĺžkou 15 cm a hmotnosťou až 1,5 kg. Valcový tvar ovocia je rovnomerne zafarbený v tmavozelenej farbe. Celulóza plodov bielej farby. Má vynikajúce chuťové vlastnosti kvôli jeho jemnosti a šťavnatosti. Sušina v buničine nepresahuje 7% a cukr je v rozmedzí 2,5-5,5%. Tieto ukazovatele robia tento stupeň veľmi užitočným pre ľudí so zdravotným postihnutím a diabetikov.

Recenzie záhradníkov

Olga, 50 rokov, Jaroslavl Táto odroda je jedným z mojich obľúbených. Zasadzujem to na mojom webe dlho a môžem poukázať na niektoré výhody a nevýhody. Po prvé, výhody. To je samozrejme jeho chuť, je veľmi jemný. Varením kastról s touto cuketou a jednoducho nemôžete ťahať domáce. Potom tieto cukety sú krásne uložené, nemaňte, ako niektoré odrody. Postupom času sa stávajú trochu žlté a ich koža sa zahusťuje. Rastú veľmi rýchlo a je lepšie ich zbierať, keď sú mladí. Nevýhody: sú viazané niekoľkými vecami od Bush. Zber bude preto o niečo nižší ako u iných odrôd, ktoré majú viac vaječníkov. Tiež trochu nepríjemné zalievanie. Táto odroda je pre neho najnáročnejšia zo všetkého, čo robím. Zavlažovanie by malo byť každý deň alebo každý druhý deň. Ak žijete v krajine vždy, potom je to jednoduché. Pre tých, ktorí prichádzajú do nájazdov, táto odroda nemusí byť vhodná. Zinaida, 35 rokov, Rostov Veľmi ľahko rastúca odroda. Vždy sa na záhrade posadzujem ihneď. Dobre rastie a rastie ešte lepšie. Je pravda, že pre mňa je veľmi dobré miesto - samotné slnko. Vodu ich zriedkavo a určite ich nehravím. Ale rastú ako burina. Moji priatelia vo všeobecnosti vysádzali túto odrodu na tom istom mieste už 5 rokov. A všetko je tiež pozoruhodné. Jedzme ich čerstvé, takže nemôžem povedať o skladovaní. Ale ja rozhodne odporúčam odrody Anna, 28 rokov, Lipetsk Pred rokom som si kúpil vrece zo semien na vzorku. Zasadil som ich semenáčiky, takže už 2 odišiel. Pokryla sa najprv, potom, keď sa počasie usadilo, odstránila krycí materiál. Vzhľadom na to, že som ich trochu napájal počas tejto sezóny, nedali ani veľmi veľkú. Tentokrát som vzal do úvahy moju chybu a zalieval ich každý druhý deň. Zber bol veľký. Dokonca sa musel rozdať. Ak ich budete ihneď jesť, je lepšie zbierať mladé cukety. Ak je to pre twist, môže dozrieť dlhšie. Mimochodom, sú veľmi dobre zachované. Teraz budem pestovať túto odrodu, páčilo sa mi to.

Pozrite si video: Spinach side dish Sigeumchi-namul: 시금치나물 (August 2019).