Záhradníctvo

Banánová odroda baklažánu

Banánová banánka sa vzťahuje na ultra-rané odrody určené na pestovanie v otvorenom teréne. 90 dní po zasiatí je už možné prvú úrodu tejto odrody strieľať. S náležitou starostlivosťou z jedného štvorca. m môže zbierať až 4 kg ovocia. Banánová odroda baklažánu má dlhú trvanlivosť, bez straty prezentácie a chuti.

Charakteristická odroda

Vo vzhľade, lilkovky pripomínajú exotické ovocie, ktoré dalo názov odrody. Plody sú rovnomerné, predĺžené, rastú na dĺžku 20-25 cm. Laktová tmavo purpurová farba s lesklým lesklým povrchom má dobrú chuť. Dužina je biela, nie je horká. Táto odroda je vhodná na varenie šalátov, konzervovanie a vyprážanie.

Recenzie záhradníkov

Alina, 35 rokov, Voronež Banana je jednou z našich obľúbených odrôd. Nenáročné, vyzerá krásne a plody sú veľmi chutné. Sadenice na záhrade, spolu s ostatnými baklažánmi. 4 banánové bush máme pre rodinu dosť. Sú veľmi plodné spolu a z každého kríža za sezónu odstránime až 2,5 kg. Kamaráti často prichádzajú ku nám na shish-kebabs, takže tieto grilované liesky na gulách - sú tenké, dobre pečené vo vnútri a koža nie je prasknutá. Pre kaviár, táto odroda nie je veľmi vhodná, ale je vhodné vyprážať v oleji, rozrezané na kruhy. Jedna z najkrajších baklažánov, ktoré nechávam na semenách. Vyrastím sadenice v byte, v papierových pohároch. Vždy sa ukáže, že je v hojnosti, potom distribuujem svojim susedom Venuša, 44, Nižný Novgorod Regióny Zelenina z našej záhrady nám veľmi pomáha v zime. Zachováme ich, niektoré aj v krabiciach s pilinami je možné skladovať až do zimy. A nezabudnite vysušiť baklažán. Existuje aj banán. Už dlho nemám plody na pobočke. Odroda dozrieva veľmi rýchlo a hneď ako rastliny rastú na 10-12 cm, ihneď ich odstránim - je vhodné ich uložiť do trojlitrových plechoviek. Robím ich polotovarom na zimu - marina v celej forme v bankách. Potom sa dostaneme, naplníme maslom a cibuľou - urobí sa výborný šalát. Je tiež možné smažiť baklažány, len je potrebné znížiť trochu hrubšie - potom sa nemrví a neabsorbovať maslo tak. Snažil som sa v rúre pečieme mletým mäsom a syrom. Pre túto misku, banánová odroda baklažánu je to, čo potrebujete. Pokiaľ ide o kultiváciu, nedodržujem žiadne zvláštne pravidlá - s mnou dobre rastú a sotva sa zhoršia. Vyčistil som včas, pozorujem, že krajina nevysuší a pravidelne sa živí humusom. Pavol, 48 rokov, región Ulyanovsk Banán je baklažán "pre amatérov". Plody sú tenké, kaviár nie je vhodný. Je lepšie smažiť ich čerstvé. Pokusil sa vysušiť - tiež sa nepáčilo. Jemne nakrájame - po usušení zostáva jedna koža. Mierne hrubšie - baklažány nemajú čas uschnúť vo vnútri, plesnivý. Preto by som ich neodporúčal vo veľkých množstvách. Zber tejto odrody dáva bohatý - 6 kefiek stačilo pre nás kŕmiť hromadu a odísť na zimu - sú dobre udržiavané v krabici s pilinami. Semená pre sadenice Zozbieram sám seba. V buničine je takmer žiadna, takže nechajte na každom krbe jedno ovocie. Sadenice sa nemôžu ponoriť, aby sa znovu nenosili. Táto baklažánka je veľmi rozmarná, takže je lepšie vysádzať prekládku s hmlou zeme.