Recepty

Kaviár squash: recept cez mlynček na mäso

Prípravy na zimu milujú všetky hostesky. Letné pampers s čerstvou zeleninou a ovocím, ale pre zimný stôl je dobré variť konzervované jedlá z vašich obľúbených potravín.

Cuketa - vďačná zelenina. Je potrebné, aby na záhrade pridelili malú posteľ a počas leta získate skvelú zeleninovú stravu. Množstvo a kvalita cukety je vždy na vrchole, takže jedlá z nich sú pripravené s potešením. Existuje veľa možností, každá hosteska pozná recept spoločnosti. Obľúbenosť cukrových polotovarov je spôsobená prospešnými vlastnosťami zeleniny. Prvým z nich je vhodnosť na výživu a detskú výživu. Každý člen rodiny si môže pochutnať na lahodnom jedle.

Skvelý recept pre celú rodinu - kaviár z cukety cez mlynček na mäso.

Zložky na varenie potrebujú trochu a pripravený kaviár z cukety vás prekvapí jemnou chuťou.

Príprava zložiek na zimnú zber

Na prípravu diétnych jedál lepšie brať malé cukety malé. V tomto prípade bude váš kaviár squash "v zámorí" veľmi ľahký, jemný a veľmi chutný. U mladých cukríkov tenkej kože a nevyvinutých semien, takže konzistencia kaviáru bude homogénna. A proces varenia bude trvať oveľa menej času. Ale keď potrebujete vyrobiť kaviár zo staršej zeleniny, budete musieť odstrániť silnú vrstvu kôry a odstrániť všetky semená.

Hlavnými partnermi cukety sú mrkva a cibuľa. A zvyšok prísad môže byť pridaný k vlastnému vkusu a domácim preferenciám. Squashes sú perfektne kombinované s korením, korením a inou zeleninou. Váš konečný výsledok môže mať úplne inú chuť ako originál.

Dnes zvažujeme možnosť varenia kaviáru v mlynčeku na mäso na zimnú spotrebu.

Príprava misky dlho. Všetky komponenty prechádzajú cez mlynček na mäso, vložte do hlbokej nádoby (veľmi dobre, ak máte kotlík) a duste sa na pripravenosť misky. Okrem bežných jedál používajú domácnosti aj rúru, pomalý sporák, panvicu alebo tlakový hrniec. Kvalita výrobku sa nezníži. Brúsenie v mlynčeku na mäso môže byť ako surová zelenina, tak aj vopred spracovaná. Pred krájením sú pečené alebo vyprážané podľa potreby. Zvážte najbežnejší recept na kaviár z cukety v mlynčeku na mäso.

Receptové prípravky na prípravu diétneho kaviáru

Zeleninový squash na zimu v mlynčeku na mäso je ľahko varený. Recept je jasný a otestovaný mnohými hosteskami. Hlavné prísady na zber sú určené pre 1,5 kg mladých cukiet. Je potrebné variť:

 • zelenina (množstvo podľa vášho uváženia);
 • cibuľa - 2 ks. stredne veľké;
 • mrkva - 1 ks;
 • soľ - 1,5 lyžice bez hornej časti;
 • cukor - 0,5 lyžičky;
 • ocot 9% - 30 ml;
 • paradajková pasta - 70 ml;
 • Korenka čierna a vonná v rovnakom množstve - 1 gr.

Jedná sa o klasický súbor produktov pre kaviár z mladých cukiet. Ak máte radi akékoľvek iné korenie, neváhajte a pridajte k svojmu vkusu.

Proces varenia kaviáru v mlynčeku na mäso

Najskôr pripravte každú zložku na záložku záložiek.

 1. Umyte squash, vysušte a nakrájajte na malé kocky alebo kocky.
 2. Ošípajte mrkvu a rošt so strednými otvormi.
 3. Cibuľa kôrajte a rozdrviť.

Okrem toho klasický recept zabezpečuje malú tepelnú úpravu zeleniny.

V tomto prípade ľahko smažte v hlbokom panvici. Najskôr zahrejte maslo, pridajte cukety a smažte, až kým nie je hnedá. Teraz je to mrkva a cibuľa. Smažia sa cuketou v panvici na maximálne 10 minút.

Zelení musia umyť a vysušiť. Zelenina je v pohode.

Twist všetky zložky (zeleniny a obsah panvy) v mlynčeku na mäso, zložte do hrubé varené jedlá, sezón so soľou, cukor a koreniny, pridajte paradajkový pretlak. Dobre premiešajte a rozmiešajte 20 minút. Squashová misa v mlynčeku na mäso vyžaduje konštantné miešanie, inak môže obsah spájať.

Na konci varenia pridajte ocot a nakrájajte na 5 minút.

Sterilizujte a usušte sklenené poháre. Vytvorte hotový zimný polotovar, potiahnite kryty a zabaľte jeden deň na pomalé ochladenie.

Recept na squashový kaviár na zimu v mlynčeku na mäso sa môže meniť pridaním alebo výmenou niektorých komponentov. Pridajte čerstvé paradajky a papriky - kaviár získa bohatšiu zeleninovú chuť.

Cesnak bude pikantný. Ginger, celer, zira - obľúbené korenie sa v zimných mesiacoch zahreje. Proces varenia sa nemení, ale zloženie, ktoré môžete zmeniť. Nebojte sa experimentovať.