Záhradníctvo

Najlepšie odrody cukety pre Sibír pre otvorené terény

Rozmanitosť odrôd cukety je taká veľká, že umožňuje záhradníkom vybrať si vhodnú plodinu na zrelosti pre svoje postele. Najdôležitejšie je však miesto kultivácie. Moderné odrody vyvinuté chovateľmi a ich krížencami môžu rásť nielen v regiónoch s miernym podnebím, ale aj v Urale alebo dokonca na Sibíri. Chutná a zdravá zelenina sa môže dlhodobo konzumovať, ak je správne vybraná odroda cukety pre otvorené územie Sibíri.

Zoradenie najlepšej sibírskej cukety

Dážď s chladným vedie k cukrovej chorobe v otvorených záhradných postele. Zvyčajne je rastlina postihnutá hnilobou alebo hubami. Väčšina tohto problému sa nachádza v severných regiónoch s ťažkým klimatickým prostredím. Ale to nebráni sibírskym záhradníkom úspešne pestovať cukety pre seba a za predaj. Existujú špeciálne chované cukety pre Sibír pre otvorené terény odolné voči nepriaznivým klimatickým podmienkam. Teraz sa pokúsime zvážiť to najlepšie z nich.

Gribovskie 37

záver

Všetky odrody cukety, vhodné na pestovanie na Sibíri, nie je možné zvážiť. Práca chovateľov prináša mnoho nových hybridov a medzi nimi sa môžete empiricky pokúsiť vybrať tie najlepšie odrody pre seba.