Nástroje a vybavenie

Odstraňovač koreňov Fiskars

Starostlivosť o záhradné postele a trávnik je možno náročnejšou úlohou, ako je výsev osiva. V procese pestovania plodín alebo starostlivosti o trávnik sa každý letný rezident stretne s rovnakým problémom - burinami. Ak hovoríme o druhom, buriny utopia trávu trávniku a namiesto krásneho trávnika bude váš trávnik naplnený rôznymi burinami. To isté možno povedať o lôžkach. Ak sa buriny z nich neodstránia včas, potom čoskoro nebude prakticky nič z pestovaných rastlín, budú zapletené burinami.


Weeds tolerujú nízke teploty a iné nepriaznivé poveternostné podmienky. Vyznačujú sa vysokou mierou prežitia, čo sa nedá povedať o zelenine, bobuľových plodoch, ovocí a trávniku. Preto je boj s burinami taký tvrdý, veľa času a úsilia. Dnes každý letný rezident má príležitosť výrazne zjednodušiť proces čistenia územia domu, záhrady a zeleninovej záhrady z prerastania. K tomu môžete zakúpiť odstraňovač burín Fiskars, špeciálne navrhnutý tak, aby ľahko odstránil burinu bez toho, aby ste museli ohýbať a používať chemikálie. Tento článok sa zameria na charakteristiky, výhody a nevýhody nástroja. Vizuálne vidíte prácu tohto zariadenia v videu, ktorý je uvedený na konci článku.

Všeobecné charakteristiky prístroja

Odstraňovač koreňov Fiskars bol vyvinutý vo Fínsku. Je vyrobený z odolného, ​​ľahkého kovu. Guličky určené na odstránenie buriny z koreňa sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Konštrukcia nástroja je vytvorená tak, aby zaťaženie na chrbte počas prevádzky bolo minimálne.

Konštrukcia fiskars 139940 umožňuje nastaviť výšku nástroja v závislosti od výšky osoby, ktorá s ním pracuje. To bolo možné vďaka teleskopickej rukoväti, ktorá je nastaviteľná v dĺžke od 99 do 119 cm.

Nožnice z nehrdzavejúcej ocele prenikajú hlboko do zeme, takže môžete odstrániť burinu z koreňa. V tomto prípade sa záchvaty vykonávajú zo štyroch strán a vďaka systému uvoľnenia pazúr z odtrhnutých rastlín budete schopní robiť všetku prácu bez toho, aby ste si znečistili ruky.

Séria 139960 Weed Extractor je skvelý vynález, ktorý vám umožní rýchlo a efektívne zbaviť buriny v oblasti. Ak chcete lepšie porozumieť tomu, ako tento nástroj funguje, odporúčame vám sledovať video na konci tohto článku.

Výhody teleskopického odstraňovača buriny

Ak ste ešte nerozhodli, či si kúpite odšťavovač na korenie Fiskars alebo nie, potom vám odporúčame, aby ste sa oboznámili s mnohými výhodami tohto záhradného nástroja:

  1. Na výrobu nástrojov sa používajú iba kvalitné materiály, ktoré spĺňajú tieto vlastnosti.
  2. Kompaktný a ľahký nástroj na odstraňovanie buriny.
  3. Zuby alebo pazúry zariadenia prenikajú hlboko do zeme, čím odstraňujú burinu z koreňa.
  4. Bezprostredne po odstránení pôdy z pôdy môžete odstrániť burinu z fiskars smartfit pomocou systému na vysávanie bez toho, aby ste si praštili ruky.
  5. Buriny sa odstránia bez použitia akýchkoľvek chemikálií.
  6. Kompaktnosť ľahkého odstraňovača burín umožňuje ľuďom všetkých vekových kategórií pracovať s nimi, vrátane žien, starších i detí.
  7. Využíva málo úložného priestoru, pretože môže byť kompaktne zložený. Tento okamih sa jasne zobrazí vo videu.
  8. Oficiálna záruka je 5 rokov.
  9. Ergonomický tvar nástroja prispieva k maximálnemu použitiu počas prevádzky.

Výborná rada spotrebiteľov dostala tiež záhradnú lopatu Fiskars Xact. Je určený pre používateľov, ktorí majú výšku v rozmedzí 160-175 cm. Je vybavený zosilnenou čepeľou. Má dlhú životnosť a môže byť použitý aj na najtesnejších a najtvrdších plochách. Rukoväť je vybavená protišmykovými gumovými vložkami. Vzhľadom na to, že lopatka lopaty je naostrená a na strane, prenikanie lopaty do pôdy sa stáva čo najjednoduchším.

Nevýhody odstraňovača buriny

Každý nástroj má množstvo výhod a niekoľko nevýhod. Preto, aby sme čo najlepšie vybrali spoločnosť Fiskars, navrhujeme, aby ste sa oboznámili s jej nedostatkami. Niektorí používatelia série Weed Remover Series 139950 tvrdia, že plátky zubov sú príliš úzke. Podľa ich názoru by mali byť širšie. Ako ukazuje prax, zuby sa nie vždy zhromažďujú v jednom bode, pretože sú zaseknuté.

Je to dôležité! Nemali by ste tlačit 'na uviaznutý nástroj, pretože to môže viesť k poškodeniu resetovacej dosky z plastu.

Je lepšie zdvihnúť odstraňovač buriny, jemne rozložiť zuby a ručne odstrániť burinu.

Je celkom možné, že s týmto nástrojom nie je možné úplne vytiahnuť koreň koľajnice, pretože má dlhý koreň, ktorý presahuje dĺžku zubov, rovnajúci sa 8,5 cm. ,

Varovanie! Použitie teleskopického odstraňovača burín je potrebné iba na určený účel. Nie je vhodný na odstraňovanie koreňových krov, ako je napríklad rakytník.

Zariadenie na starostlivosť a ukladanie údajov

Každý nástroj trvá dlhšie, ak je riadne udržiavaný. Výnimkou je zariadenie na odstraňovanie burín Fiskars. Aby tento nástroj mohol trvať čo najdlhšie, musí byť po každom použití vyčistený. Ak bola práca vykonaná v suchom prostredí, opláchnite Fiskars voliteľne. Bude to stačiť, aby ste ho utrieť suchou handričkou. Ak je však zemina mokrá alebo mokrá, odstraňovač buriny by sa mal umývať a vysušiť.

Tento záhradný náradie sa uchováva na suchom mieste, ktoré je chránené pred dažďom. To môže byť miesto, kde ukladáte všetky záhradné náradie. Časť nástroja, ktorá je v kontakte so zemou, by mala byť na zimu namazaná ochranným prostriedkom. Môže to byť mastnota.

Ak chcete mať jasnejšiu predstavu o tom, ako spoločnosť Fiskars funguje, odporúčame vám sledovať toto video:

Pozrite si video: Odstranění pařezů i s (Júl 2020).

Загрузка...