Záhradníctvo

Baklažánka Annette

Milovníci vajíčok budú mať záujem o zrelý hybrid Aneta. Môže sa pestovať na otvorenom poli alebo v skleníku. Hojne plodná, odolná proti škodcom. Celá destinácia baklažánu.


Popis rastlín a ovocia

Pre hybridné Anet je charakteristická silná bush strednej veľkosti s bohatými listami. Dáva bohatú úrodu. Baklažánka dosiahne splatnosť 60-70 dní od vysadenia sadeníc v zemi. Ovocie dlhé a stabilné až do príchodu mrazu.

Stojí za zmienku nasledujúce výhody hybridného Anet:

  • skoré dozrievanie;
  • vysoký výťažok;
  • plody sú krásne a lesklé;
  • baklažán vydržia dopravu;
  • kvôli rýchlej obnove puzdier odolných voči škodcom.

Plody sú valcovité tmavo fialové. Odlupujte s lesklým povrchom. Dužina je svetlá, takmer biela farba, s vysokou chuťou. Lahôdka dosahuje hmotnosť 200 g, niektoré druhy plodov rastú na 400 g.

Hodnotenie záhradníkov

Ďalej niekoľko recenzií zhromaždila záhradníkov na hybridnej Annette.

Anna, Krasnodar Veľmi spokojní s baklažánmi Annette. Ovocie je estetické a chutné, kôra je lesklá a dokonca aj baklažán, ktorý visí na Bush po dlhú dobu zostáva tenký. Bolo mi príjemne prekvapené, že všetky semená vyrastali a v taške bolo len 10. Treba poznamenať, že v porovnaní s inými odrodami je hybrid veľmi rozkošný, pôda vysušuje trochu a objavujú sa žlté listy. Ale vo všeobecnosti je spokojná chuť a produktivita. Margaret, Volgograd Chcem sa podeliť o svoje skúsenosti s pestovaním baklažánov. Vzala hybridné Annette - a neľutovala. Impresovaný výnosom kríkov. Mal som malé ovocie, ale bolo tam veľa. Zasadil niekoľko kríkov v skleníku a niekoľko na otvorenom poli. Na oboch lôžkach bola dobre ovocná Elena, Novorossiysk Mám rád tvar ovocia Annette, dokonca aj brilantné baklažány. Univerzálne vo varení. Rozmanitosť prináša bohatú úrodu.